Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sektörde Çevrenizin Olmaması

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Video Edit işleriyle uğraşıyorsunuz ve hiç çevreniz yok arkadaş ortamınızda bile 2-3 kişiyle sohbetiniz var. Video editleme konusunda kendinizi bayağı bi geliştirdiniz ve bir yerde çalışmak istiyorsunuz torpille giremiyorsunuz sizi o işe kabul etmeleri için ne yapardınız? Bu arada Yaptığınız işlere de baktılar sizden son bir şey istiyorlar ve istedikleri şeyi verirseniz işe alınmış olacaksınız.

Senden ne istiyorlar son bir şey olarak ben onu anlamadım.
Eğer portfolyona bakıp sana demişlerseki kardeşim çok iyisin çok beğendik ama biz seni bir deneyelim falan diyorlarsa koy postayı çekil. Seni beğenen adam neyini deneyecek ölmüş eşek arıyor demektir.

Kendinden taviz verme, ekmeğinin karşısında boyun eğebilirsin ama ezilemezsin. Yaptığın işler iyiyse sen sun, adamların işine geliyorsa özgüveninde varsa o iş sana her türlü gelir çünkü o adamın onu yapacak birine ihtiyacı var anlaşırsanız seni kaçırmaz sende işi bırakmazsın.

Laxeux

Yönetici
Yönetici
Web sitesi
instagram.com
Bence iş bulma konusunda çevreye bakıyor her şey. Yoksa çevren yok diye işe alınmama gibi bi durum söz konusu olmaz sanmıyorum.

emre

AZEM Bilişim
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
azembilisim.com
Bence çevreden daha önemlisi portfolyo. Bunu da en kolay şekilde bir karşılık beklemeden iş yapmak. Sen gidip gelişmek üzere olan Youtuber'lara, influencerlara ücretsiz olarak videolar editlediğin zaman daha sonra iş başvurusu yapacağında bak ben bu fenomenlere bu işleri yaptım diyebilirsin. Böylelikle çevre de kazanmış olursun.

arkadaş ve iş çevresi değil de yapmış olduğun işler daha önemli sen kaliteli içerikler üretiyorsan bunu sunman ve pazarlaman lazım instagram da hesap açıp yapmış olduğun işleri sunabilir ve işletmeleri takip edip onlar için örnek çalışmalar hazırlayabilirsin ve bu şekilde hem çevre edinmiş olacaksın hemde iş kazanmış olacaksın

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Senden ne istiyorlar son bir şey olarak ben onu anlamadım.
Eğer portfolyona bakıp sana demişlerseki kardeşim çok iyisin çok beğendik ama biz seni bir deneyelim falan diyorlarsa koy postayı çekil. Seni beğenen adam neyini deneyecek ölmüş eşek arıyor demektir.

Kendinden taviz verme, ekmeğinin karşısında boyun eğebilirsin ama ezilemezsin. Yaptığın işler iyiyse sen sun, adamların işine geliyorsa özgüveninde varsa o iş sana her türlü gelir çünkü o adamın onu yapacak birine ihtiyacı var anlaşırsanız seni kaçırmaz sende işi bırakmazsın.
Benlik bir şey değil ya ileride olur da başımıza gelir diye açtığım bi konu :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar