Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar , gelin tanışalım eleştirelim :)

yavuzkno

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Arkadaşlar selam foruma yeni katıldım başlığı tanışma amaçlı açtım.
İsmim yavuz 25 yaşındayım istanbul gaziosmanpaşada yaşıyorum spor salonunda eğitmenlik yapıyorum(varsa soracağınız şeyler spor hakkında yaklaşık 6 senelik spor geçmişim ve bilgim var yardımcı olalım sorabilirsiniz :D )
video edit işleri ile yaklaşık 2 senedir uğraşıyorum photoshop kullanalı 6-7 sene oldu.
şuanda aktif tutmaya çalıştığım bi youtube kanalım var kanalımı sizinlede paylaşmak istiyorum hatta size zahmet açık öneri tavsiye verebilirseniz yorum yapabilirseniz kanalım hakkında çok sevinirim şuanlık tabi ki amatörüm ama zamanla ilerleteceğimi düşünüyorum sizinde fikirlerinizi beklerim memnun oldum hepinizle arkadaşlar

Youtube kanalım:

Web sitesi
www.youtube.com
Öncelikle Hoşgeldiniz. Kanalınız hakkında birkaç önerim olacak thumbnail ve bannerda en fazla 3 renk ve en fazla 2 font kullanın (tek bi tane olsa daha iyi olur) kullanın bence çünkü fazla renk karmaşık bir görsel ortaya çıkarır ve izleyiciyi kendisinden iter. Hakkında kısmına oynadığın oyunlarla ilgili CÜMLELER yazman çok önemli cümleler kısmını vurgulamam gerekiyor çünkü bazı kanallar bunu yanlış anlayıp aklına gelen bütün kelimeleri teker teker yazıyor. Son olarak thumnailler ile ilgili bi önerim daha olacak, thumnaillerde en fazla 4 kelime kullan tabiki bu bi sınır değil ama fazla yazı asıl vermek istediğin mesajı arka plana atıyor bence

yavuzkno

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Öncelikle Hoşgeldiniz. Kanalınız hakkında birkaç önerim olacak thumbnail ve bannerda en fazla 3 renk ve en fazla 2 font kullanın (tek bi tane olsa daha iyi olur) kullanın bence çünkü fazla renk karmaşık bir görsel ortaya çıkarır ve izleyiciyi kendisinden iter. Hakkında kısmına oynadığın oyunlarla ilgili CÜMLELER yazman çok önemli cümleler kısmını vurgulamam gerekiyor çünkü bazı kanallar bunu yanlış anlayıp aklına gelen bütün kelimeleri teker teker yazıyor. Son olarak thumnailler ile ilgili bi önerim daha olacak, thumnaillerde en fazla 4 kelime kullan tabiki bu bi sınır değil ama fazla yazı asıl vermek istediğin mesajı arka plana atıyor bence
çok teşekkürler önerileriniz için hocam tekrardan boş vaktimde düzenleyip güncellicem discord kanalındada bulunuyorsanız ordan tavsiyelerinizi rica ederim artık tekrardan

Katılıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar