Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

sequence'ı timeline'a sürüklemek

adnanmert

Üye
after effects'deki composition mantığıyla main sequence dan ayrı sequence açıp yapacağım efektleri yapıp onu main e atıcaktım tuto videosunda atılıyor ama ben atamıyorum sebebi ne olabilir?

Emir.jpg

Üye
kanka ctrl+A yap veya istediğini seç kopyala diğerine yapıştır umarım doğru anlamışımdır

adnanmert

Üye
yok öyle değil tam olarak

premiere de ekran efekti yapmaya çalışıyorum. grenli falan olandan bazı kısımları odaklayıp diğer kısımları blur yapıcam. tuto videosunda adam farklı sequence açıyordu daha sonra dosyalarda çıkan sequence ı ana timeline a atıyordu. öyle yapmadan da olmuyor.
biri yardımcı olursa çok sevinirim:)

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Premiere de bir efekte de maskeleme yapabilirsin. Belli kısımları blurlu yapmak istersen "mozaik & sansür efekti" videomda gösterdiğim şekilde belli kısımlara uygulayabilirsin bropam

Emir.jpg

Üye
adnanmert' Alıntı:
yok öyle değil tam olarak

premiere de ekran efekti yapmaya çalışıyorum. grenli falan olandan bazı kısımları odaklayıp diğer kısımları blur yapıcam. tuto videosunda adam farklı sequence açıyordu daha sonra dosyalarda çıkan sequence ı ana timeline a atıyordu. öyle yapmadan da olmuyor.
biri yardımcı olursa çok sevinirim:)

kanka videonun linkini salla yardımcı olurum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar