Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cnyflz

Üye
Selamlar Arkadaşlar,

Adobe Premiere Pro' da aşağıdaki versiyon yüklü (son sürüm) , sesi olan bir videoyu sekans a atınca sadece video gidiyor sekansa ses gitmiyor, project' te çift tıklayınca source ekranında sesi açıyor, fakat source dan sadece sesi sekans a atmak isteyince de izin vermiyor.

sanıırm update' den sonra oldu. bana bir tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

1622147453076.png

Selamlar Arkadaşlar,

Adobe Premiere Pro' da aşağıdaki versiyon yüklü (son sürüm) , sesi olan bir videoyu sekans a atınca sadece video gidiyor sekansa ses gitmiyor, project' te çift tıklayınca source ekranında sesi açıyor, fakat source dan sadece sesi sekans a atmak isteyince de izin vermiyor.

sanıırm update' den sonra oldu. bana bir tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 2054
SS atar mısın?

cnyflz

Üye
Abi çok iyi, çözüldü sorun, çok sağol.
ordaki A1 i neden açmak gerekti, örneğin dğer ses kanallarında yok aynı seçeneği açıp kapatma opsiyonu.

cnyflz

Üye
Aynen Giray, A1 i açınca çözüldü artık ses geliyor sekansa, ekran görüntüsünü gönderiyorum. o A1 i açıp kapatmanın anlamı ne onu anlayamadım? diğer kanallarda (Ses) öyle bir seçenek görünmüyor.

Ekli dosyalar

• Annotation 2021-05-29 001430.jpg
    Annotation 2021-05-29 001430.jpg
    99.4 KB · Görüntüleme: 2
Aynen Giray, A1 i açınca çözüldü artık ses geliyor sekansa, ekran görüntüsünü gönderiyorum. o A1 i açıp kapatmanın anlamı ne onu anlayamadım? diğer kanallarda (Ses) öyle bir seçenek görünmüyor.
Onu ben de tam anlayamadım ama herhalde bütün hepsi için geçerli oluyor, ses kanallarını açıp kapama gibi mesela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar