Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Shorts videolarım izlenmiyor, neyi eksik yapıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

burakdukel

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba diğer youtube kanalları shorts videolarından direk anlık trafik çekebilirken benim shorts videolarım 2, 3 izleniyor.
Bunun sebebini tam anlayabilmiş değilim, neyi eksik yapıyorum beni aydınlatırmısınız?
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler...

Kanal linki;

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Merhaba diğer youtube kanalları shorts videolarından direk anlık trafik çekebilirken benim shorts videolarım 2, 3 izleniyor.
Bunun sebebini tam anlayabilmiş değilim, neyi eksik yapıyorum beni aydınlatırmısınız?
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler...

Kanal linki;
shorts videolarında özellikle videonun girişi izleyen kişiyi orada tutacak şekilde olmazsa kaydırır gider, videolarına baktım sıkıntının bu olduğuna kanaat getirdim.

burakdukel

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
3 Adet yeni shorts video'su yayınladım böylemi olması gerekiyor acaba kontrol edermisiniz daha hızlı bir giriş gelişme sonuç yaptım ayrıca bunu efektlerle destekledim

Kennedy

Moderatör
Moderatör
3 Adet yeni shorts video'su yayınladım böylemi olması gerekiyor acaba kontrol edermisiniz daha hızlı bir giriş gelişme sonuç yaptım ayrıca bunu efektlerle destekledim
son 3 videona ben denk gelsem şahsen izlerim, diğerleri için aynı şey geçerli değil. hiç biri ilgimi çekmemişti, bu şekilde devam edip değerlendirmeni yap.

waythosup

Üye
şans kral valla şans bebeler komik foto koyup 1-2 milyon izleniyordu benim her shortsum max 1k izleniyodu diyordum benim neden izlenmiyor diye. Şimdi 40k oldum 3 tane shortsum tuttu ikisi 1.5 milyon birisi 500k. Düzenli devam edersen olur valla şans.

burakdukel

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
şans kral valla şans bebeler komik foto koyup 1-2 milyon izleniyordu benim her shortsum max 1k izleniyodu diyordum benim neden izlenmiyor diye. Şimdi 40k oldum 3 tane shortsum tuttu ikisi 1.5 milyon birisi 500k. Düzenli devam edersen olur valla şans.
Görüşlerin için teşekkür ediyorum, bende okyanusa olta atıyorum bakalım balık çıkacak mı :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar