Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Site İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DamageKing

Üye
Bu siteye getirilmesi gereken bazı şeyler var bence:) vip üyelik getirilmeli ve viplere özel bir kategori olmalı orada normal üyelerin göremiyeceği pluginler presetler vb olmalı bu sayede insanlar vip alacaktır. market sistemi getirilmelidir üyeler kazandığı puan ile marketten efekt,psd dosyası vb. alabilsinler veya satabilsinler.Bunları getirmeyi biliyorsanız getirirseniz iyi olur bilmiyorsanız bana da ulaşabilirsiniz seve seve yaparım bu benim düşüncem yine de siz bilirsiniz bropalar :) yinede çok güzel bir site

Son düzenleme:
Bu siteye getirilmesi gereken bazı şeyler var bence:) vip üyelik getirilmeli ve viplere özel bir kategori olmalı orada normal üyelerin göremiyeceği pluginler presetler vb olmalı bu sayede insanlar vip alacaktır. market sistemi getirilmelidir üyeler kazandığı puan ile marketten efekt,psd dosyası vb. alabilsinler veya satabilsinler.Bunları getirmeyi biliyorsanız getirirseniz iyi olur bilmiyorsanız bana da ulaşabilirsiniz bu benim düşüncem yine de siz bilirsiniz bropalar :) yinede çok güzel bir site
vip yi boşverde puan ile efekt vb. satın almak iyiymiş mesela bir mesajımız beğenildiğinde 10 puan alırız, 10 puan ile bir efekt alırız felan veya mesela 100 mesaj atan (spam atarak mesaj kasmak değil tabii ki, birilerine yardım ederek atılan mesajlar) kişilere daha fazla şey verilebilir, mesela 20 puan kazandın, diyelim, bir kişide 20 puan karşılığında shake presetleri satıyor, onları 20 puana alabiliriz vb.

Son düzenleme:

DamageKing

Üye
vip yi boşverde puan ile efekt vb. satın almak iyiymiş mesela bir mesajımız beğenildiğinde 10 puan alırız, 10 puan ile bir efekt alırız felan veya mesela 100 mesaj atan (spam atarak mesaj kasmak değil tabii ki, birilerine yardım ederek atılan mesajlar) kişilere daha fazla şey verilebilir, mesela 20 puan kazandın, diyelim, bir kişide 20 puan karşılığında shake presetleri satıyor, onları 20 puana alabiliriz vb.
evet

Kyream

Üye
sanki biraz siberdeyiz isimli bir forumda olan olaylara benzettim dediklerini, yani tabii ki güzel özellikler elbette

JeriX

just jrx.
Yönetici
tamam hocam anladık üst rütbesiniz falan bizim site lisansımız ücreti verilerek kullanılıyor. tamamdır teşekkürler söylediklerinizi eklemeye çalışacağız. kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar