Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru sizce bu pc iyimi

suliman

Üye
mrb arkadaşlar sizce ben bu pc de hem after effects te hem premiere proda edit yapabilirmiyim hemde oyun mesela pubg mobıle csgo falan oynayabilirmiyim

link.

link.

Son düzenleme:

MertKing

Üye
Hepsini yapabilirsin de yanlız onların fiyatı Tl değil Euro. İkisininde fiyatı 15.000TL

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
mrb arkadaşlar sizce ben bu pc de hem after effects te hem premiere proda edit yapabilirmiyim hemde oyun mesela pubg mobıle csgo falan oynayabilirmiyim

link.

link.
Bu bilgisayarları bu fiyata alıp oynayamaman için akıldan soğukluğun olması lazım.

ancak bilgisayarlar 15K

Bütçe verin.

ghaney

Üye
ram miktarını 32 yapmanı tavsiye ederim after effects için. ayrıca sdd yerine nvme tercih etmelisin.

ghaney

Üye
Sistemlerde özelliştirme yok
Muhalif aday gibisin:)) tavsiyede bulunuyoruz zaten. orda bir konfig var onu değerlendiriyoruz. bir tek media markt satmıyor değil mi? aynı özellikleri başka yerden de bulabilir. ayrıca ram ilave olarak alınabilir, nvme disk de alınıp takılabilir, çıkan ssd yi de media cache olarak kullanır. Şimdide bütçeyi aşıyorsun dersin sen. ama bütçe belirtmemiş:))

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Muhalif aday gibisin:)) tavsiyede bulunuyoruz zaten. orda bir konfig var onu değerlendiriyoruz. bir tek media markt satmıyor değil mi? aynı özellikleri başka yerden de bulabilir. ayrıca ram ilave olarak alınabilir, nvme disk de alınıp takılabilir, çıkan ssd yi de media cache olarak kullanır. Şimdide bütçeyi aşıyorsun dersin sen. ama bütçe belirtmemiş:))
Muhalif aday derken ? eksiklerin var düzeltiyorum,belki arkadaşın elinde EURO var yada mediamarkt tarzı sitelere güvenmiyor,yada bu ürünün başka sitelerde çok daha pahalıya satılabiliceğini ya çabuk unutmuşsun ya da sadece pc parçaları hakkında 1-2 şey biliyorsun

ghaney

Üye
98 den beri bilişim sektöründeyim:) eksik bir şey söylemiyorum yorum yapıyorum sadece. ürün fiyatı için de yorum yapmadım, hazır bir şeye yorum yaptım ve tavsiye de bulundum. Arkadaş da zaten bizim yorumlarımızı değerlendirecek ya da değerlendirmeyecek kendisine kalmış bir durum. Ama teknik olarak yanlış bir şey söylediğimi zannetmiyorum. Muhalif aday derken bi diğer post da bi bu post da eleştirel yorum yapıyorsun.

Adem1972

Üye
Msı max codex 5 modeli her türlü işini görür, istersen daha sonra ram 32 gb yapar birde ssd ilave edersin. Ama şu haliyle bile çok iş yapar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar