Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Sizlere Logo Yapmak İçin Logo Fikri Lazım

editizm

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar. Bildiğiniz üzere @GirayBarış123 @Kebabayt ve Ben Sizler için 15000 üyeye özel logo psd yapıyoruz . Artık bizimde logo fikrimiz tükeniyor.İstediğiniz Tarz bir logolar varsa yazabilirsiniz . (Youtube logosu yapıldı) İyi Forumlar.

Valla beyler şöyle bir tavsiye verebilirim. Hani Youtube ve twitter kapak fotoğrafları oluyor ya ince uzun. O tarz psdler de hazırlayabilirsiniz. Mesela aynısı bizim forumda da var. Profil afişi diye geçiyor sanırım. Onların boyutuna özel PSD 'ler güzel olur bence.

Birde ben bionluk kullanıyorum ki birçok kişi kullanıyor. Orada tasarımlarda da sade yazı tarzında daha güzel duruyor. Orası içinde bir tasarım düşünebilirsiniz. Bence rağbet görür. Onun dışında aklıma gelmedi :) İyi çalışmalar

Valla beyler şöyle bir tavsiye verebilirim. Hani Youtube ve twitter kapak fotoğrafları oluyor ya ince uzun. O tarz psdler de hazırlayabilirsiniz. Mesela aynısı bizim forumda da var. Profil afişi diye geçiyor sanırım. Onların boyutuna özel PSD 'ler güzel olur bence.

Birde ben bionluk kullanıyorum ki birçok kişi kullanıyor. Orada tasarımlarda da sade yazı tarzında daha güzel duruyor. Orası içinde bir tasarım düşünebilirsiniz. Bence rağbet görür. Onun dışında aklıma gelmedi :) İyi çalışmalar
Yani Banner tarzında mı?

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör

teşekkürler

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar