Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Son videomun istatistikleri. Sizce eksik var mı? Nasıl Geliştirmeliyim?

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba Arkadaşlar,

Kanalımın Adı "İstanbul'dan Kaçış ( Şehirden Köye Göç)
Adresi:

Son videomun istatistiklerini ekledim. Şu an iyi bir ivme aldım ve izlenmelerim artıyor. Fakat bazı soru işaretleri var kafamda.

1. Seo kısmında hata mı yapıyorum, izleyicilerin ulaşma yolu olarak youtube önerileri mi önde olmalı youtube aramalar mı?
  2. Gösterim tıklanma oranı hangi aralıkta iyidir. Başarılı bir kanalda ortalama kaç olmalı?
  3. BGBG kaç olmalı, bu kısmın artması için bir yol var mı? Yoksa bu bizden bağımsız bir olay mı?
  4. Ortalama görüntülenme süresi kaç olmalı? Başarılı videolarda aralıklar nedir?
  5. Bildirime tıklama oranları kaç olmalı?
  6. Neden zili açan tüm abonelere bildirim gitmiyor? Zili açan sayım gönderilen bildirim zili oranında yazandan fazla
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Adresi:

Son videomun istatistiklerini ekledim. Şu an iyi bir ivme aldım ve izlenmelerim artıyor. Fakat bazı soru işaretleri var kafamda.

1. Seo kısmında hata mı yapıyorum, izleyicilerin ulaşma yolu olarak youtube önerileri mi önde olmalı youtube aramalar mı?
  2. Gösterim tıklanma oranı hangi aralıkta iyidir. Başarılı bir kanalda ortalama kaç olmalı?
  3. BGBG kaç olmalı, bu kısmın artması için bir yol var mı? Yoksa bu bizden bağımsız bir olay mı?
  4. Ortalama görüntülenme süresi kaç olmalı? Başarılı videolarda aralıklar nedir?
  6. Neden zili açan tüm abonelere bildirim gitmiyor? Zili açan sayım gönderilen bildirim zili oranında yazandan fazla

Ekli dosyayı görüntüle 4163
gösterim tıklama oranınız çok düşük thumbnaillerinizi daha iyi yapmanız gerek bide abone olmayan kullanıcıların oranı çok fazla videolarınızda abone olmayı unutmayın gibi şeyler söyleyin

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Adresi:

Ekli dosyayı görüntüle 4163
thumbnail ve video başlığınıza daha çok özen gösterin (kanalı kontrol etmediğim için nasıl olduklarını görmedim).
iki herhangi video arasındaki görüntüleme ve görüntüleme tıklama yüzdelerini karşılaştırarak thumbnail ve başlığın videonuzdaki gösterim/tıklama'ya etkisini görebilirsiniz. Ayrıca videolarınızın ilk günlerde aldığı etkileşim videonuzun daha yukarılara çıkabilmesi açısından çok önemli.

webman

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
thumbnail ve video başlığınıza daha çok özen gösterin (kanalı kontrol etmediğim için nasıl olduklarını görmedim).
iki herhangi video arasındaki görüntüleme ve görüntüleme tıklama yüzdelerini karşılaştırarak thumbnail ve başlığın videonuzdaki gösterim/tıklama'ya etkisini görebilirsiniz. Ayrıca videolarınızın ilk günlerde aldığı etkileşim videonuzun daha yukarılara çıkabilmesi açısından çok önemli.
Merhaba, video görselleri şu şekilde
12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg

Banner için ayrı çekim yapıp hazırlıyoruz, bununla ilgili bir videomuzda var:

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar