Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

spunkram forum'a nasıl yaptığımız şeylerin videosunu paylaşırız ?

eminyakar2

Üye
Ben mesela bir abone ol butonu yaptım ancak bir kaç detay var ve ben bunları nasıl yapacağıma karar veremedim ondan dolayı sizlerle paylaşıp fikir alışverişi yapabiliriz :)

eminyakar2

Üye
Bunu yaptığımı paylaşırım istersen youtubenı yaparım videoda mesela
knkm çok iyiymiş gayet güzel beğendim Mmm... paylaşmak istersen tabiki paylaş ama ben yeni birşeyler öğrenmek ve kendime birşeyler katmak 1. amacım bu, demem o ki sen bu yaptığın şeyin After effects yapımını ekran kaydı alıp bana atar mısın ? bende bakıp öğreneyim :)

eminyakar2

Üye
Bunu yaptığımı paylaşırım istersen youtubenı yaparım videoda mesela
Hee bu arada seni takibe aldım birşeyler yaptığında projelerini paylaş bende bakıp birşeyler öğreneyim dediğim gibi öğrenmek çok güzel bir his hani başarınca birşeyleri o anki duyulan his bir başka olur ya :) ben birşeyler öğrenmeyi çok severim ondan dolayı hem projelerini at eğer zamanın olursa o attığın projenin ekran kaydını alıp aşama aşama neler kat ediğini gösterir bizde faydalanmış oluruz. Keza bende öyle bende güzel birşeyler yaptığımda projelerini sizlerle paylaşırım :) önemli olan etkileşim kurup herkezin faydalanmasını sağlamak 😊

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Hee bu arada seni takibe aldım birşeyler yaptığında projelerini paylaş bende bakıp birşeyler öğreneyim dediğim gibi öğrenmek çok güzel bir his hani başarınca birşeyleri o anki duyulan his bir başka olur ya :) ben birşeyler öğrenmeyi çok severim ondan dolayı hem projelerini at eğer zamanın olursa o attığın projenin ekran kaydını alıp aşama aşama neler kat ediğini gösterir bizde faydalanmış oluruz. Keza bende öyle bende güzel birşeyler yaptığımda projelerini sizlerle paylaşırım :) önemli olan etkileşim kurup herkezin faydalanmasını sağlamak 😊
Tamam ben 12 ye falan kadar ders çalışcam yarın atarım muhtamelen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar