Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Stajerlik, çıraklık

şagujane

Üye
Web sitesi
bit.ly
Arkadaşlar merhaba,

biliyorum herkesin derdi ayrı; ama aklınızda olsun diye buraya bırakıyorum; çünkü bütün ün çıkmadığım odada kara kara düşünmekten artık kafayı yiyeceğim. Liseden İngilizce çıkışlıyım, Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'ndan mezunum; ama iş bulamadığım için bir süredir video editörlük işiyle uğraşıyor, YouTube kanalım için çektiğim videoları editliyorum. Bir buçuk yılı aşkın süredir Premiere Pro programını kullanıyor, programa daha da hâkim olabilmek için sürekli tutorial'lar izleyip pratik yapıyorum. Bir yandan da After Effects, Photosop vb. öğrenmeye devam ediyorum. Artık yavaş büyüyen bir kanal için boşa emek vermek yerine bu programlara iyice hâkim olabilmek, azımsanmayacak düzeydeki Premiere Pro bilgimi daha da ileri götürmek için ister stajyerlik ister çıraklık ister gönüllülük deyin bir yola girmek istiyorum. Bu durumda ilkin çıraklık yapabileceğim bir yere, sonra bu süre zarfında kalabileceğim bir eve ihtiyacım var (ucuz pansiyonlara güvenmiyorum, güç bela aldığım şeyleri yitirmekten çekiniyorum açıkçası). Çalışacağım yerde kalma imkânım varsa ona da varım, hiçbir şekilde ÜCRET TALEP ETMİYORUM. Yoksa biraz birikimim var, kira ve ev masraflarına ortak olabileceğim gibi ev temizliği ve bilhassa yemek yapma işlerine dâhil olabilirim. İyi yemek yaparım. Pek konuşkan biri değilimdir, kafa açmam. Pasaklı ve dağınık değilimdir. Velhasıl Ankara, İzmir, İstanbul… Şu ajansta, şu insanların yanında çıraklık edebilirsin, şurada da ev işlerine, şuna buna yardım ettiğin sürece kalabilirsin diyebileceğiniz bir şeylerden haberdarsanız yahut haberdar olursanız bana ulaşırsanız sevinirim. En olmadı yerel bir Workaway (birtakım işlere yardım etmek şartıyla kalacak yer sunulması) imkânı varsa bana bildirirseniz sevinirim. Çok teşekkürler.

YouTube kanalımın linki:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar