Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sunucu afişi koyma??

Yusif

Üye
Merhabalar sunucu afişi nasıl koyulur bilen varmı adınıda bilmiyorum afiş diyorum

ÖRNEK:

1624507109647.png

obatuhan

Üye
Hocam bildiğim kadar ile, Discord sunucusunun (Hangi sunucu olursa olsun) sunucu takviyeleri diye bir şey var, onu ikinci seviyeye kadar açmanız gerekiyor o da yanlış bilmiyorsam 15 tane sunucu takviyesi yapılması gerekiyor, o aşamaya geldiğinizde ek aşamalar karşımıza çıkıyor hatta size aşağıda bir kaç tane örnek bırakayım. Bu arada uyarayım, sunucu takviyesi sadece Discord Nitro da 2 adet takviye hakkı veriyor, Discord Nitro classic de 1 tane hak veriyor. (Nitro: 9.99 Dolar, Nitro Classic: 4.99 Dolar olması gerekiyor.) bunların dışında bir fazladan takviye ise aylık 3.49 dolar, bir de bu 15 tane takviyenin her ay yenilenmesi gerekiyor aksi takdirde hiç bir işe yaramaz sadece 1 ay orada süs gibi kalır, bana kalırsa uğraşılacak bir konu değil, sadece çok az bir şekilde hava katar sunucuna onu da zaten 1-2 kere gördükten sonra sıkılmaya başlarsın ama dediğim gibi yapmak istiyorsan da birazcık maddiyatını göstermen gerekiyor.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    226.7 KB · Görüntüleme: 2
  • 2.PNG
    2.PNG
    115.5 KB · Görüntüleme: 2

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar