Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Televizyon markasından iş aldım yardımınız lazım!

FMS

Üye
Merhaba arkadaşlar bir televizyon şirketinden iş aldım, photoshop yeteneğim biraz düşük elimden geldiğince yapmaya çalıştım fakat zayıf diye düşündüm yardımcı olursanız sevinirim. Yapmaya çalıştığım şey bir teknoloji mağazasına gittiğinizde televizyonun sağ üst köşesinde duran görsel

Ekte gördüğünüz 1 numaralı fotoğraf benim yaptığım 2 numaralı yapmaya çalıştığım görsel şimdiden teşekkürler. 🙏

Ekli dosyalar

• resim_2022-07-04_164940816.png
    resim_2022-07-04_164940816.png
    249.5 KB · Görüntüleme: 57
  • 1.jpg
    1.jpg
    29.2 KB · Görüntüleme: 57
Düz çizgi kullanmak yerine 2 fotoğrafta olan ışıklı yana açılan ayırmaya yardımcı olan çizgiyi kullanabilirsin. Freepik gibi sitelerde gezip hazır psdleri inceleyip kendine biraz malzeme bul ve onları harmanlayarak güzel bir iş ortaya çıkart. Bu işler artık böyle sitelerde hazır olsa bile yaratıcılık her zaman gerekiyor.

• Beğendim
Tepkiler: FMS

FMS

Üye
Düz çizgi kullanmak yerine 2 fotoğrafta olan ışıklı yana açılan ayırmaya yardımcı olan çizgiyi kullanabilirsin. Freepik gibi sitelerde gezip hazır psdleri inceleyip kendine biraz malzeme bul ve onları harmanlayarak güzel bir iş ortaya çıkart. Bu işler artık böyle sitelerde hazır olsa bile yaratıcılık her zaman gerekiyor.
Tamamdır teşekkürler yardımın için 🙏

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar