Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Telif kontrol acil yardım

omerr20

Üye
Arkadaşlar merhaba müşterim için edit yaptım fakat bir muzik kullandım telif sorunu oldu bu muziği parça parça kestim bazı yerlerinden teliften kurtulmaya çalıştım ama ona atmadan önce kendim kontrol etme şansım var mı ?

Hewexy

Üye
Arkadaşlar merhaba müşterim için edit yaptım fakat bir muzik kullandım telif sorunu oldu bu muziği parça parça kestim bazı yerlerinden teliften kurtulmaya çalıştım ama ona atmadan önce kendim kontrol etme şansım var mı ?
şarkı 15 sn videoda varsa telif yersin

omerr20

Üye
arkadaşlar şöyle yaptım 28 saniye müziği 4 parçaya böldüm aralara 1-3 saniye boşluk bıraktım ve yayıncının sesi ile bazı yerleri karıştırdım kendim yotubeye yükleyerek deneme şansım var mı olur mu sizce deneyimli arkadaşlar cevaplayabilir mi

ekrem

Üye
arkadaşlar şöyle yaptım 28 saniye müziği 4 parçaya böldüm aralara 1-3 saniye boşluk bıraktım ve yayıncının sesi ile bazı yerleri karıştırdım kendim yotubeye yükleyerek deneme şansım var mı olur mu sizce deneyimli arkadaşlar cevaplayabilir mi
müşterine göndermeden önce son halini at youtube a orada telif varmı yokmu görürsün zaten

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar