Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

telifsiz fon müziklerini için bildiğiniz site varsa, rica etsem yazabilir misiniz ?

merymm

Üye
merhaba ben uzun zaman olmasada özgün olmayan içerik üretiyordum, 2 ay olmadan kanalım 60k aboneyi geçti ve ben de tüm videoları silerek özgün içerik oluşturmaya başlamayı düşünüyorum ama telifsiz müzik sitelerini pek bilmiyorum

youtube ses kitaplığında ki müzikler berbat

para verip mi alacağım yoksa nasıl anlamadım ?

Zynp

Üye
Teşekkür ederim ama onların sonradan da telif atma hakkının olduğunu söylüyorlar
Sanmam ya yüzlerce müzik var ve bu müzikler milyonlarca videoda kullanılıyor. Öyle durum olsa bile YouTube a itiraz ederiz. Yüksek ihtimalle bizi haklı bulur. O kadar videoyu kısıtlayacak halleri yok ya. Biz kullandığımızda ucretsizdi. Kanunlar nasıl geriye dönük işlemiyorsa bu da öyle. Mesela sen bir aracı aldın modifiye ettin. Sonradan o aracın markası bundan sonra benim araçlarımı modifiye etmek yasak derse sen önceden modifiye ettiğini kanitlarsan yaptırımı olmaz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar