Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Toko Graphics 'Uncaught exception' hatası

Özco

Üye
Merhaba arkadaşlar, Toko Graphics'in lisanslı paketini kurdum Premier'de paket içeriğini gösteriyor ancak herhangi bir tanesini timelinea atmak istediğimde 'Uncaught exception' hatası veriyor. Sorunun çözümü için yardım edebilecek biri olursa sevinirim.
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 342.JPG
    342.JPG
    38.5 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Özco

Üye
Merhaba Özco,

Aşağıdaki video sana yardımcı olabilir;

Teşekkürler ama maalesef, burada 2018'den 2019'a sürüm güncellemesi yaparak sorunu çözüyor.
Ancak ben zaten 2019 kullanıyorum.
Paketi kullanıcılar-AppData-Common dizini üzerinden essential graphics klasörüne attım ancak bu sefer de paketin tüm içeriğini göstermek yerine sadece bir kısmını gösteriyor.
Çıldıracağım!

JeriX

just jrx.
Yönetici
Konu yanlış kategoride açıldığı için tarafımca taşınmıştır. Sorununuzun çözülmesi dileğiyle.

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Teşekkürler ama maalesef, burada 2018'den 2019'a sürüm güncellemesi yaparak sorunu çözüyor.
Ancak ben zaten 2019 kullanıyorum.
Paketi kullanıcılar-AppData-Common dizini üzerinden essential graphics klasörüne attım ancak bu sefer de paketin tüm içeriğini göstermek yerine sadece bir kısmını gösteriyor.
Çıldıracağım!
evet , ben de mogrt olayını anlatmıştım. önizleme yapmaz genelde, o yüzden yaşıyor olabilirsin

Özco

Üye
evet , ben de mogrt olayını anlatmıştım. önizleme yapmaz genelde, o yüzden yaşıyor olabilirsin
Yayınladığınız videoyu izlemiştim. Onun üzerine öyle yaptım zaten ama "paketin tüm içeriğini göstermek yerine sadece bir kısmını gösteriyor." sözünden kastettiğim ön izleme değil. Paketin içeriğini eksik gösteriyor. Yaklaşık 40-50 element gösteriyor sadece.
Tanıdığım birkaç kişiye sordum ama daha önce karşılaştıkları bir sorun değilmiş. İngilizce kaynaklarda da 'Uncaught exception' başlığıyla çok az kaynak görebildim.
Geçici olarak PP'nin 2020 versiyonunu kurdum, orada sorunsuz çalıştı.
Bu sorunun çözümü için Türkçe kaynak yok gibi bir şey.
Bunu burada çözersek gerçekten aynı sorunla karşılaşan insanlar için bulunmaz nimet olacak :))

En nihayetinde sorunu programın yeni sürümünü kurarak çözmüş oldum.

Son düzenleme:

Spunkram

Yönetici
Yönetici
tamam tamam bu genel bir sorun. toko geçen bana çekiliş kodlarını yolladığında artık sadece 2020 ve 2021 de çalıştığını söylemişti doğru :(

Özco

Üye
tamam tamam bu genel bir sorun. toko geçen bana çekiliş kodlarını yolladığında artık sadece 2020 ve 2021 de çalıştığını söylemişti doğru :(
Teşekkürler bilgi için. Böylece artık uğraşmamam gerektiğini öğrenmiş oldum.

Yeri gelmişken forum için de teşekkürler. 🍀

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar