Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Toplu inforgraphic nasıl kullanılır?

Merhaba arkadaşlar,

Ben youtube kanalımı tekrardan aktif ettim hatta spunkram library' i bile satın aldım. adobe creat cloud u aldım programları paketleri kurmaya başladım ancak dikkat ettim ki benim iconlara ihtiyacım var. araştırma yaparken hep 300 lü 1000 li paketler buldum paketlerin içerisinde ae dosyaları var ve herbirinde atıyorum 100 tane icon koymuşlar :1691143975706.png

Resimde göründüğü gibi geliyor içerisini görmek isteyenler için :
1691144202252.png

Şimdi ben bunların hepsini premier proda kullanmak istiyorum. nasıl yapılıyor yardımcı olabilicek kimse var mı?

Mixfon

Üye
Web sitesi
www.mixfon.net
bunları teker teker render almanız gerek ya da her bir iconun bulunduğu kompozisyonu açıp crtl+m kısayolu ile media encodera teker teker yollayın. media enocder'da alt alta tüm iconların Ae dosyaları gelecektir. tüm iconları media encoder'a attıktan sonra render alabilirsiniz.

size tavsiyem transparent video render almanız olacaktır.. bunun içinde tüm render kuyruğunda bulunan AE dosyalarını CRTL+A ile seçin
tümü seçiliyken toplu işlem yapabilmek adına eşleşme kaynağı yüksek bit hızı yazan Ae dosyalarından herhangi birine tıklayın ve aşağıdaki zamanlayıcı ile eklediğim youtube videosunda bulunan transparent render ayarlarını girin.

(VİDEODA MAX RENDER SETTING SEÇMİŞ SİZ SEÇMEYEBİLİRSİNİZ RENDER SÜRENİZ UZAMASIN)

aynı şekilde crtl+a kombinasyonu ile çıktı almak istediğiniz konumu ekte belirttiğim gibi seçebilirsiniz.
1695040458620.png

sağlıcakla kalın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar