Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz Mascot Logo Tasarımları

auzyarts

Üye
Selamlar forumda yeniyim bu tarz tasarımlar yapıyorum, YouTube üzerinden ücretsiz olarak paylaşıyordum kaza geçirdiğim için bi müddet ara vermek istedim. Kullanmak isteyenler için 100'e yakın bu tarz PSD dosyaları var kanalımda. Bir sorum olacak bu tarz tasarımları acaba paraya dönüştürmek için hangi sitelerden destek alabilirim önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.İnşallah artık After Effects ve Premiere Proyu'da öğrenmeye başlayacağım. Tasarım hakkında görüşlerinizi belirtirseniz çook mutlu olurum.
YouTube:

Ekli dosyalar

• Preview-min.jpg
    Preview-min.jpg
    221.8 KB · Görüntüleme: 63

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Selamlar forumda yeniyim bu tarz tasarımlar yapıyorum, YouTube üzerinden ücretsiz olarak paylaşıyordum kaza geçirdiğim için bi müddet ara vermek istedim. Kullanmak isteyenler için 100'e yakın bu tarz PSD dosyaları var kanalımda. Bir sorum olacak bu tarz tasarımları acaba paraya dönüştürmek için hangi sitelerden destek alabilirim önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.İnşallah artık After Effects ve Premiere Proyu'da öğrenmeye başlayacağım. Tasarım hakkında görüşlerinizi belirtirseniz çook mutlu olurum.
YouTube:
belki portfolyon falan varsa orda yayınlayabilirsin yoksa ücretsiz oluşturabilirsin güzel logolar ama benim tarzım değil yinede başarılarının devamını dilerim

YouTube:
kral sosyal medya kısmında yazılar pek okunmuyo biraz daha büyük olabilirmiş bence

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar