Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Üniversite

Selamlar bropalar. Üniversite bölüm tavsiyeleriniz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim.

Kardeşim tavsiye üzerine bir şey söylemek mantıklı değil ama tasarım ve video işleri yapacaksan fakülte tercihini önerebilirim.
Eğer tasarım alanında ilerlemek istiyorsan ilk tercihin Güzel sanatlar fakültesi olmalı.
Eğer video alanında ilerleyeceksen İletişim fakültelerinde ki bölümlere göz gezdirip kararını ona göre verebilirsin.

Ben şuan iletişim fakültesinde İletişim ve Tasarım bölümü okuyorum okuduğum bölüm benim olduğum üniversitede kurgu ve video odaklı ilerlerken Güzel sanatlar fakültesinde resim, illustürasyon vb. gibi öğelerle ilerliyor.

Bölüm tercihini söylemem ama fakülte tercihi olarak sana bunları sunabilirim.
Unutma 4 sene boyunca geri dönüşü olmayan bir yol kimsenin tavsiyesi değil kendi araştırmalarını ön plana koy sonra pişman olma.

İyi forumlar.
Vesselam.​

Kardeşim tavsiye üzerine bir şey söylemek mantıklı değil ama tasarım ve video işleri yapacaksan fakülte tercihini önerebilirim.
Eğer tasarım alanında ilerlemek istiyorsan ilk tercihin Güzel sanatlar fakültesi olmalı.
Eğer video alanında ilerleyeceksen İletişim fakültelerinde ki bölümlere göz gezdirip kararını ona göre verebilirsin.

Ben şuan iletişim fakültesinde İletişim ve Tasarım bölümü okuyorum okuduğum bölüm benim olduğum üniversitede kurgu ve video odaklı ilerlerken Güzel sanatlar fakültesinde resim, illustürasyon vb. gibi öğelerle ilerliyor.

Bölüm tercihini söylemem ama fakülte tercihi olarak sana bunları sunabilirim.
Unutma 4 sene boyunca geri dönüşü olmayan bir yol kimsenin tavsiyesi değil kendi araştırmalarını ön plana koy sonra pişman olma.

İyi forumlar.
Vesselam.​
doğru, benim bunun hakkında çok bir fikrim yok, sadece video gönderdim

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Üniversite de okunacak bölümler var okunmayacak bölümler var ona göre tercih etmen lazim tercihten önce senin ne istediğini bilmen ve ona göre araştırma yapman gerekir aramızdan yanlış bi tavsiye alırsan ileride pişman olabilirsin o yüzden kendin ne istediğini bil ve araştırmanı ona göre yap geleceğini planla dönüşü olmayan yollara girme

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar