Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Uzaylılar Tarafından Kaçırılan Çift >> Yeni Video

senercanoz

Üye
Eline sağlık. Seste senkron kayması mı var.
"Paranormal" kelimesini "Panarolman" demişsin.

Son düzenleme:

MertKing

Üye
Dostlarım Youtube kanal videolarıma devam ediyorum - takdir sizin (y)

Bu tarz videolar yaparsan yetişkin kitlelere erişim sağlayamazsın. Tarih fln anlat ne bileyim konsepti değiştir bence. Çünkü Ufo çok saçma geliyor yani oturup ciddi ciddi dinlenmiyor bile. Hepsi birer kurgudan ve efsaneden ibaret insan bunu bile bile izlediği içerik sayısı çok nadir oluyor. Anlattıklarının doğru olmadığını düşününce içerik maalesef ki sıkıcı oluyor yani izlenmiyor. Yani Roma tarihi , Türk tarihi , Kürt tarihi , Sümerler , Antik mısır , Antik yunan tanrıları gibi içerikler daha iyi ve her kitleden izleyici yakalarsın benden sana tavsiye bu yönde. Kurgu türün aşırı sade yani karman çorman değil bu çok güzel birşey çünkü oturup ciddi ciddi dinlenilecek seviyedesin. Ama böyle içerikler ile ya tutarsın ya tutmazsın o kadar diyeyim sana. Hevesini kırmak istemem ama doğru olan bunlar benim açımdan.

Son düzenleme:

metinmutlu

Üye
Bu tarz videolar yaparsan yetişkin kitlelere erişim sağlayamazsın. Tarih fln anlat ne bileyim konsepti değiştir bence. Çünkü Ufo çok saçma geliyor yani oturup ciddi ciddi dinlenmiyor bile. Hepsi birer kurgudan ve efsaneden ibaret insan bunu bile bile izlediği içerik sayısı çok nadir oluyor. Anlattıklarının doğru olmadığını düşününce içerik maalesef ki sıkıcı oluyor yani izlenmiyor. Yani Roma tarihi , Türk tarihi , Kürt tarihi , Sümerler , Antik mısır , Antik yunan tanrıları gibi içerikler daha iyi ve her kitleden izleyici yakalarsın benden sana tavsiye bu yönde. Kurgu türün aşırı sade yani karman çorman değil bu çok güzel birşey çünkü oturup ciddi ciddi dinlenilecek seviyedesin. Ama böyle içerikler ile ya tutarsın ya tutmazsın o kadar diyeyim sana. Hevesini kırmak istemem ama doğru olan bunlar benim açımdan.
Bu tavsiyelerinin üzerinde ciddi ciddi duracağım - Eline Sağlık o kadar cümle sarfetmissin - teşekkür ederim 👍

metinmutlu

Üye
Bu tavsiyelerinin üzerinde ciddi ciddi duracağım - Eline Sağlık o kadar cümle sarfetmissin - teşekkür ederim 👍
birazda videoların önerilmesiyle alakalı - sadece ufo ile ilgi video çekmiyorum aslında ama artık youtube dahada zorlaştı sanki - böyle fikirlerini sunan arkadaşlar olunca çok seviniyorum - insan bazen hangi konuyu araştıracağınıda şaşırıyor :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar