Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

valo videom nasıl olmuş

PickCell

Üye
!!!BU BİR REKLAM DEĞİLDİR!!! Önerilerinizi, eksik gördüğünüz yerleri yorumlara veya buraya yazarsanız mutlu olurum. Kendimi geliştirmek istiyorum.

Vague

Üye
kill almadan önce hiç efekt koymayıp kill aldığın anda efekt koyman daha hoş olur onun dışında zoomsuzda olabilir başlangıç için gayet iyi efektleri güzel kullanmışsın eline sağlık
(son edit videon çok iyi olmuş btw)

PickCell

Üye
kill almadan önce hiç efekt koymayıp kill aldığın anda efekt koyman daha hoş olur onun dışında zoomsuzda olabilir başlangıç için gayet iyi efektleri güzel kullanmışsın eline sağlık
(son edit videon çok iyi olmuş btw)
Sağol knkm çok iyisin. Dikkate alacağım <3

PickCell

Üye
Çok güzel olmuş ben yeni başladım bana ögretirmisin bende valorant videolari yapmak istiyorum.
maalesef bu aralar okul-edit derken zamanım olmuyor. ben ae de yeniyim. öğrenme aşamasındayım. sana tavsiyem youtube dan tutorial videoları izleyerek uygulama hakkında yeterli bilgi sahibi olduktan sonra uğraşarak keşfetmen daha sağlıklı olur. ben bazı ayrıntıların tutorialını izlemek için çok araştırdım ama maalesef sosyal medyada ''biz kendimiz uğraşarak öğrendik yeniler beleşe kaçmasın'' diye düşünün toxic bir kitle olduğu için youtuberlar rahat bir şekilde işini yapamıyor. eğer istersen sana başlangıç düzeyinde ufak bir tutorial videosu yapabilirim. işte pencereler ne işe yarar effect nasıl eklenir gibi temel şeyler. ayrıca iltifatın için teşekkürler <3

Spymaster

Üye
maalesef bu aralar okul-edit derken zamanım olmuyor. ben ae de yeniyim. öğrenme aşamasındayım. sana tavsiyem youtube dan tutorial videoları izleyerek uygulama hakkında yeterli bilgi sahibi olduktan sonra uğraşarak keşfetmen daha sağlıklı olur. ben bazı ayrıntıların tutorialını izlemek için çok araştırdım ama maalesef sosyal medyada ''biz kendimiz uğraşarak öğrendik yeniler beleşe kaçmasın'' diye düşünün toxic bir kitle olduğu için youtuberlar rahat bir şekilde işini yapamıyor. eğer istersen sana başlangıç düzeyinde ufak bir tutorial videosu yapabilirim. işte pencereler ne işe yarar effect nasıl eklenir gibi temel şeyler. ayrıca iltifatın için teşekkürler <3
sevinirim yardımcı olursan.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar