Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü valorant için yeni bi video fikri buldum ve bunun için materyallere ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valoranttaki bütün silah kostümleri ve silah kostüm paketlerının içinde ne olduğunu tek tek gösteren bir site varmı (uzun zamandır aklıma video fikri gelmiyodu öbür yaptığım videolardan ilerleyecektim ama haritalarda yapı kalmadı hepsi bitti ayrıca ajanlarda eşya kalmadı hepsi bitti çünkü hepsini videoya koydum) bu benim için çok önemli video sayımı arttırırsam abonem artar diye düşünüyorum çünkü 6 videoda 25 abone oldum :D demekki videolarım seviliyo ve devamının gelmesi isteniyo bende kanalmın konsepti olan tahmin et challenglarını silah kostümlerine uyarlamak istedim ve güzel olacağnı düşünüyorum

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
valoranttaki bütün silah kostümleri ve silah kostüm paketlerının içinde ne olduğunu tek tek gösteren bir site varmı (uzun zamandır aklıma video fikri gelmiyodu öbür yaptığım videolardan ilerleyecektim ama haritalarda yapı kalmadı hepsi bitti ayrıca ajanlarda eşya kalmadı hepsi bitti çünkü hepsini videoya koydum) bu benim için çok önemli video sayımı arttırırsam abonem artar diye düşünüyorum çünkü 6 videoda 25 abone oldum :D demekki videolarım seviliyo ve devamının gelmesi isteniyo bende kanalmın konsepti olan tahmin et challenglarını silah kostümlerine uyarlamak istedim ve güzel olacağnı düşünüyorum
öyle bir site şuan hayatta yok fakat valorant ile daha iyi şeyler yapabilirsin mesela doğukan adal'da oyunun hikayesini anlattı (minecraft oynar ama valorant videosu çeker ve oynar) sende valorant ile gizemli ve ilgi çekici birşey yapabilirsin

öyle bir site şuan hayatta yok fakat valorant ile daha iyi şeyler yapabilirsin mesela doğukan adal'da oyunun hikayesini anlattı (minecraft oynar ama valorant videosu çeker ve oynar) sende valorant ile gizemli ve ilgi çekici birşey yapabilirsin
valorantın hikayesihakkında bir bilgim yok malesef :(

kimler birbirine düşman gibi mesela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar