Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Valorant Thumbnail Yaptım Eleştirirmisiniz ?

palado

Üye
Web sitesi
twitter.com
Öncelikle text mükemmel olmuş ama bence arkaplana bir valorant map sahnesi vs eklemen gerekiyor ve o turunculuğu sadece karakterlerin etrafına eklesen güzel olur ss te işaretlediğim yer biraz karışık duruyor ama yinede çok güzel bir çalışma eline sağlık daha iyisini yapabileceğine inanıyorum 1629816997157.png

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Öncelikle text mükemmel olmuş ama bence arkaplana bir valorant map sahnesi vs eklemen gerekiyor ve o turunculuğu sadece karakterlerin etrafına eklesen güzel olur ss te işaretlediğim yer biraz karışık duruyor ama yinede çok güzel bir çalışma eline sağlık daha iyisini yapabileceğine inanıyorum Ekli dosyayı görüntüle 3090
Teşekkür ederm.Arkaya bir turuncu overlay eklim dedim.Orada bir raze walpaper vardı ama,her zamankinden farklı birşey denedim.Textide doğaçlama gittim bencede güzel bir çalışma oldu text.Söylediklerini göze alacağım.Eleştirin içn yeniden teşekkür ederim.

üffffffff ateş ediyo kankkkkkkk 🔥
Teşekkür ederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar