Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video edit için laptop önerisi.

emil001

Üye
Merhaba arkadaşlar.Video edit için yeni laptop almak istiyorum ,fakat kararsız kaldım sizin kuillandığınız veya önerdiğiniz uygun fiyatlı laptoplar varsa lütfen yazın. Şimdiden teşekkürler.

charmie

Üye
Masaüstü alman daha mantıklı olur Çünkü masaüstünde daha rahat çalışabilirsin monitör boyutu falan olsun daha avantajlı olur. Ama dizüstü almakta ısrarlıysan ve çoğu işini ordan yapıcaksan asus falan bakabilirsin ama sadece çalışmak için kullanıcaksan mac falan bakabilirsin.

thejambic

Üye
Yapacagın editler instagram klasmanındaysa macbook tam olarak işini görecektir. Ancak daha uzun soluklu editler olacaksa bunun için sistemini masaüstü kurman akıl karı olacaktır. Laptop ve masaüstü kullanıyorum ancak tam olarak işlerimi bu ayrımlara uygun olarak yapıyorum. Anlık ve kısa işleri laptopta çözebiliyorum ancan iş uzadığında performans tamamen yere iniyor.

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Laptop kullanıyorum ben de masaüstüne geçeceğim sana da tavsiyem masaüstü alman olur. Cidden laptop da ısınma donma ve bir çok sorunla karşılaşırsın imkanın varsa masaüstü al. Fiyat performans ürünleri olsun alacakların iyi araştırma yaparak al aldığın ürünün nasıl bir şey olduğunu iyi bilirsen sıkıntı çekmezsin

salihsogut

Üye
Ben laptop kullanıyorum sistem özelliklerim gayet iyi ve edit için yeterli bir seviyede.Tabi ki laptop' un avantajları ve dezavantajları bulunuyor. En büyük avantajı istediğin yerde montaj yapabilmen ama dezavantajına gelirsek aynı özellikteki masaüstü pc' nn verimini alamıyorsun maalesef sana tavsiyem alabileceğin en üst performanstaki laptop'lara bak. Ve marka olarak ta asus veya monster notebok'lara baka bilirsin.

emil001

Üye
Her kese teşekkürler arkadaşlar.Masaüstü laptoptan kat be kat daha avantajlı ve daha iyi çalışıyor ,fakat ben edit işlerimi çalıştığım işde boş vakit olunca yapacağım hem yer tutmaması lazım .O yüzden pc alamıyorum. Önerdiğiniz laptoplar varsa lütfen yazın. Teşekkürler.

Spunkram

Yönetici
Yönetici
Her kese teşekkürler arkadaşlar.Masaüstü laptoptan kat be kat daha avantajlı ve daha iyi çalışıyor ,fakat ben edit işlerimi çalıştığım işde boş vakit olunca yapacağım hem yer tutmaması lazım .O yüzden pc alamıyorum. Önerdiğiniz laptoplar varsa lütfen yazın. Teşekkürler.
fiyat bandını yazarsan sana uygun bi laptop tavsiyesi verebilirim

emil001

Üye
fiyat bandını yazarsan sana uygun bi laptop tavsiyesi verebilirim
Abi tahminen 10k 12k arası bir fiyat aralığı düşünüyorum. Abi lütfen edit için önerdiğin laptopları sıraladığın bir video çekermisin. Gerçekden böyle bir video ya ihtiyacım var .Baktığım öneri videoların hepsi yabancı kaynaklı ve eski videolar.Şimdiden Teşekkürler <3

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar