Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Uzatma

Subberz

Üye
Web sitesi
www.instagram.com
İyi akşamlar bu alanın ilk konusunu açma şerefini aldığım için mutluyum. Benim sorum şu,ödevimde yaptığım bir sunum 1.5 dk oldu ama minimum 2 dk olması gerekiyor geçiş efekti falan önerebilir misiniz? Başına geri sayım koyacağım sonuna da izlediğiniz için teşekkürler videosu koyacağım eklediğim her saniye benim karıma. Teşekkürler şimdiden

KayaSteNN

Üye
Dostum Sana " Mister Horse Product Manager " Bu Programı Tavsiye Ediyorum YouTube'dan Araştırabilirsin.Kendisi Ücretsiz Ve Ne İşe Yarıyo Diye Sorarsan İçinde ( Geçiş Efektleri,Yazı Templateleri,Kutu Yazılar,Ses Efektleri vb. ) Şeyler Var Kurulumu Çok Basit Anlamazsan O Da YouTube'da Var.

Yardımcı Olduysam Önemli Değil :)

patrisot

Üye
Web sitesi
discord.gg
premiere composerla kolay ve hızlı şekilde geçişler yapabilirsin ücretsiz youtubede var kurulumu ama süreni geçişlerle pek uzatamazsın

Alperroglu

Üye
Yaptığın video 1.5 dk yazmışsın ancak 1 dakika 30 saniye mi, yoksa 1 dakika 50 saniye mi oldu anlayamadım. Eğer 1 dakika 50 saniye ise 10 saniyeyi efektler ve videonun hızını %100 den %98'e çekersen (yavaşlattığın anlaşılmaz bile) farkı kapatabilirsin. Ancak 30 saniyelik bir fark varsa onu efektler ile kapatman zor olur ve bir sürü efekt koyduğundan ödevin yavan olur. Ödevinde başarılar :)

Subberz

Üye
Web sitesi
www.instagram.com
Alperroglu' Alıntı:
Yaptığın video 1.5 dk yazmışsın ancak 1 dakika 30 saniye mi, yoksa 1 dakika 50 saniye mi oldu anlayamadım. Eğer 1 dakika 50 saniye ise 10 saniyeyi efektler ve videonun hızını %100 den %98'e çekersen (yavaşlattığın anlaşılmaz bile) farkı kapatabilirsin. Ancak 30 saniyelik bir fark varsa onu efektler ile kapatman zor olur ve bir sürü efekt koyduğundan ödevin yavan olur. Ödevinde başarılar :)
Videonun başına 10 saniye geri sayım koydum sonuna da izlediğiniz için teşekkürler koydum olayı çözdüm :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar