Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ya ben bi yanlışmı yapıyorum

24 kisiye youtubere mail attım fakat hiç bir dönüş gelmedi tiktok hesabımı atıyorum porfotrolyo olarak editlerimmi kötü anlamyıorumki bi bakarmısınız

24 kisiye youtubere mail attım fakat hiç bir dönüş gelmedi tiktok hesabımı atıyorum porfotrolyo olarak editlerimmi kötü anlamyıorumki bi bakarmısınız
Oyun videolarında geçiş efekti yok, geçiş efektlerini daha güzel yap ve güzel fontlar kullan ve portfolyonu biraz daha fazla yap

Web sitesi
www.instagram.com
Yazdığın ytberlar büyük ytberlar olabilir. Veya Giray'ın dediği gibi editörleri vardır, ama dönüş yapmaması gerçekten iyi bir durum değil (görüp de cevap vermediyse olasılığından bahsediyorum).

Yazdığın ytberlar büyük ytberlar olabilir. Veya Giray'ın dediği gibi editörleri vardır, ama dönüş yapmaması gerçekten iyi bir durum değil (görüp de cevap vermediyse olasılığından bahsediyorum).
yazdıgım kiisilerin aboneleri 25 le 100 k arasında degisiyor attığım mail ise
Selamlar ben 3 yıla aşkın süredir video editleriyle uğraşıyorum isterseniz sizin içinde bir video editleyebilirim beğenirseniz detayları konusuruz.

Örnekler İçin Tiktok Hesabıma Bakabilirsiniz

Tiktok Hesabım:

Yazdığın ytberlar büyük ytberlar olabilir. Veya Giray'ın dediği gibi editörleri vardır, ama dönüş yapmaması gerçekten iyi bir durum değil (görüp de cevap vermediyse olasılığından bahsediyorum
Selamlar ben 3 yıla aşkın süredir video editleriyle uğraşıyorum isterseniz sizin içinde bir video editleyebilirim beğenirseniz detayları konusuruz.

Örnekler İçin Tiktok Hesabıma Bakabilirsiniz

Tiktok Hesabım: diye mail atayorum sence maildemi sıkıntı var?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar