Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru yapay zeka kullanamıyorum (aldığım hata)

selamlar,

cloud aboneliğim var. yapay zekayı kullanmaya çalıştım ama hata alıyorum. bu konuyu yardım olarak adobe'ye sordum. canlı olarak bilgisayarıma bağlandılar ama anlamadılar. programları birlikte kaldırıp tekrar kurduk ama sorunu bir türlü düzeltemedik. en son bağlantı hızımın düşük olabileceğini söylediler. download hızım 50mps upload hızım 7mps.
ben bunu mantıklı bulmadım. bununla ilgili soru oluşturdular bana haber vereceklermiş.

sizlerin bilgisi var mı? ekran görüntüsünü ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    22.6 KB · Görüntüleme: 6

D.sensei

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
selamlar,

cloud aboneliğim var. yapay zekayı kullanmaya çalıştım ama hata alıyorum. bu konuyu yardım olarak adobe'ye sordum. canlı olarak bilgisayarıma bağlandılar ama anlamadılar. programları birlikte kaldırıp tekrar kurduk ama sorunu bir türlü düzeltemedik. en son bağlantı hızımın düşük olabileceğini söylediler. download hızım 50mps upload hızım 7mps.
ben bunu mantıklı bulmadım. bununla ilgili soru oluşturdular bana haber vereceklermiş.

sizlerin bilgisi var mı? ekran görüntüsünü ekliyorum.
orjinal mi korsan mı kullanıyon belki o yüzdendir

yazdığım gibi. adobe cloud aboneliğim var. adobeden teknik ekip bilgisayarıma online olarak bağlandı. yani orijinal.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar