Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yaptığım videoyu eleştirir misiniz?

Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar bir abim benden şarkısı için lirik video hazırlamamı istedi ve arka planda da konuya uygun klip tadında videolar kullanmamı istedi. istediği tarz da VHS tarzında bol glitchli bir videoydu. videoyu buraya bırakıyorum eleştirir misiniz? (videoya da destek olursanız fena olmaz :D)

Merhabalar bir abim benden şarkısı için lirik video hazırlamamı istedi ve arka planda da konuya uygun klip tadında videolar kullanmamı istedi. istediği tarz da VHS tarzında bol glitchli bir videoydu. videoyu buraya bırakıyorum eleştirir misiniz? (videoya da destek olursanız fena olmaz :D)

Her şey güzel ama fontu değiş bence

editizm

Moderatör
Moderatör

Kardeşim lirik yorumlamak için geldim, şarkıdan çıkamıyorum. Şarkı 10 numara olmuş. Senin yaptığın iş ise şarkıya bir 10 numara daha katmış. Fontta da bir problem yok. Sonuçta onlar istemiş. Çok başarılı ve kaliteli bir iş çıkarmışsın. Emeğine sağlık. Videou da bir kez daha Youtube dan dinleyeceğim şimdi. Oradan da destek oluyorum 😃

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör

Emeğine Sağlık , Baya iyi olmş arkadaki vieolarda şarkının sözleriyl baya uyumlu başarılar .

Web sitesi
www.youtube.com
Kardeşim lirik yorumlamak için geldim, şarkıdan çıkamıyorum. Şarkı 10 numara olmuş. Senin yaptığın iş ise şarkıya bir 10 numara daha katmış. Fontta da bir problem yok. Sonuçta onlar istemiş. Çok başarılı ve kaliteli bir iş çıkarmışsın. Emeğine sağlık. Videou da bir kez daha Youtube dan dinleyeceğim şimdi. Oradan da destek oluyorum 😃
Çok teşekkürler beğenmenize sevindim :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar