Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Yeni Banner Yaptım Nasıl Olmuş?

Web sitesi
www.youtube.com
Şu anda kanalımda mevcut olan banner pek hoşuma gitmediği için yenisini yapmaya çalışıyorum bu nasıl olmuş sizceBanner-Kurtarıldı.jpg

Web sitesi
www.youtube.com
Aslında fontu çok seviyorum benim gözüme çok hoş geliyor hatta o yüzden başta logoda kullandım sonra uyumlu olsun diye bannerda da kullanayım dedim onun dışında ben öğrenciyim ve kanlımda uzmanı olduğum veya çok iyi olduğum herhangi bir konu olmadığı için bildiklerimi aktarmak amaçlı videolar çekiyorum bu da zaten fark etmişsinizdir pek çok farklı konuda videom var her birini bannera koyunca saçma sapan bi görüntü oluşuyor:(

aliya

Üye
Şu anda kanalımda mevcut olan banner pek hoşuma gitmediği için yenisini yapmaya çalışıyorum bu nasıl olmuş sizceEkli dosyayı görüntüle 2331
Fontu daha keskin bir fontla değiştirebilirsin (Montserrat, Gotham Bold vb.) renk patlaması mobil ve bilgisayar görünümünde yarım çıkacağı için kötü gözükebilir.
maxresdefault.jpg

Böyle bir şablon kullanabilirsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar