Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Pc alıcam yardımcı olurmusunuz

GENS

Üye
Ortalama 5.000 TL bütçem var bilgisayar alacam yardımcı olur musunuz ? Önerileriniz nelerdir ?

dipendenza

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Gaming evet ama öncelik ve ağırlıklı olarak tasarım olacak. Premier Ae Photoshop gibi
Gaming ve Tasarım ağırlıklı olacaksa eğer bütçeni biraz daha arttımanı 8.000 - 8.500₺ civarı olmasını tercih ederim. Eğer yinede bütçeme göre bir bilgisayar istiyorum dersen bu bilgisayar var kardeşim seni idare eder fakat renderlerden ne kadar verim alabilirsin orası tartışılır.

8.000 - 8.500₺ bütçen olursa alabileceğin güzel bilgisayarlardan birisi;

Son düzenleme:
Web sitesi
www.instagram.com
Gaming ve Tasarım ağırlıklı olacaksa eğer bütçeni biraz daha arttımanı 8.000 - 8.500₺ civarı olmasını tercih ederim. Eğer yinede bütçeme göre bir bilgisayar istiyorum dersen bu bilgisayar var kardeşim seni idare eder fakat renderlerden ne kadar verim alabilirsin orası tartışılır.
Knkm bu sistemi alacaksan işlemcini R5 1600 AF yapmanı öneririm(Video edit ve tasarım için). Ve bence gaming için falan tercih etme, 1050ti ekran kartı diyor :(

Ortalama 5.000 TL bütçem var bilgisayar alacam yardımcı olur musunuz ? Önerileriniz nelerdir ?
Şuan krizin ve stoksuzluğun tam ortasındayız şu sıralarda bir rx 580 8gb ekran kartı neredeyse iki katına çıktı eğer bu krizden kurtulmak istiyorsan sadece bekle dostum yaza doğru İnşAllah stoklar yenilenir ve şuanda 5k vereceğin sistem yazın belki 3800 lere kadar düşebilir pişman olmak istemiyorsan bekle ama şuan için lazımsa Donanım Arşivinin yeni çıkaracağı f/p kasasını kaçırma.
(Şahsi Fikrim)

Şuan krizin ve stoksuzluğun tam ortasındayız şu sıralarda bir rx 580 8gb ekran kartı neredeyse iki katına çıktı eğer bu krizden kurtulmak istiyorsan sadece bekle dostum yaza doğru İnşAllah stoklar yenilenir ve şuanda 5k vereceğin sistem yazın belki 3800 lere kadar düşebilir pişman olmak istemiyorsan bekle ama şuan için lazımsa Donanım Arşivinin yeni çıkaracağı f/p kasasını kaçırma.
(Şahsi Fikrim)
Katılıyorum. Sistem toplamadan anlayan arkadaşlarım da Coin madenciliğinden, yeni stok olmamasından vs. gibi problemlerden dolayı kriz olduğunu söylüyordu. Şu an ya 3090'lar gibi son seviye kartlar ya da yılları eskitmiş çok güçsüz kartlar var. Ve onlar da gereksiz pahalı. Acil değilse bekle

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar