Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeşil Perde Sorunu

Hakcaylier

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Da Vinci 'den Premiere geçmeye karar verdim. Şimdi Da vincide 15 20 dk uğraşıp yeşil perdemi siliyordum. ( Yeşil perdem dümdüz değil ışık hataları oluyor ) Da vinci 'de Ultra Keyer var daha düz ayarlar birde Delta Keyer var bunda daha detaylı uğraşıp siliyorum. Premiere 'de böyle bir keyer mevcut mu nasıl detaylı silebilirim ?

Bu arada Onur Naci Öztürkler 'e Özel olarak teşekkür ederim. İlk konum bu onu da belirteyim dedim.
Da Vinci ve Premiere hepsini senin kanaldan öğreniyorum.

Allah Senden Razı Olsun.

osmanyigit8

Moderatör
Moderatör
Web sitesi
www.youtube.com
Onur Naci Öztürkler bu programları bize öğretiyor bir teşekkkür de benden bropa! Premiere de ultra key efekti mevcut onu kullanabilirsin. İyi çalışmlar.

okyc

Üye
Işık hatalarının olduğu (muhtemelen) benzer videolarla ben de çalışmıştım. Eğer nesne ya da kişi sabit ise öncelikle onu maskele ve çalışma alanını daralt. Daha sonra ultra key kullan. Setting kısmını aggressive'e getir, yine olmazsa alttaki ayarlarla tek tek oyna.

O şekilde de istediğin sonucu alamazsan, Red Giant eklentisini indir. Temiz olmayan yeşil ekran görüntülerini düzenlemek için bence en kısa ve en kolay eklenti

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar