Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube bir anda Mobil Tarayıcıya geçti ne yapmalıyım?

Quesa

Üye
Youtube da dolaşırken bir anda yukarıda masaüstü sürümünü kullanıyorsunuz mobil sürüme geçmek ister misiniz tarzında bir şeyler yazıyordu ben dedim ki bir geçiyim bakiyim nasıl olsa geri dönerim masaüstü sürümüne. Gidip baktım mobil sürüme dönmek istiyorum dönülmüyor. Ne yapmam lazım?

Youtube da dolaşırken bir anda yukarıda masaüstü sürümünü kullanıyorsunuz mobil sürüme geçmek ister misiniz tarzında bir şeyler yazıyordu ben dedim ki bir geçiyim bakiyim nasıl olsa geri dönerim masaüstü sürümüne. Gidip baktım mobil sürüme dönmek istiyorum dönülmüyor. Ne yapmam lazım?
ekran görüntüsü çeker misin?

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Yt premium kulalnıyosun youtuben bir ayrıcalığıdır bence ayarlardn falan kurcala bulurusn illaki

Spell

Üye
çözüm çok basit dostum endişelenme hemen ayarlara giriyorsun ondan sonra uygulamalar diyorsun ondan sonra youtube'yi buluyorsun ondan sonra depolama diyorsun ondan sonra veriyi sil diyorsun ondan sonra play store ve app store'ye giriyorsun arama butonuna youtube yazıyorsun güncelle diyorsun ve sorun çözülmüş oluyor. iyi forumlar sağlıcakla kalın :)

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Pcmisin Mobilmi ?

Spell

Üye
masaüstündeysen ayarlar bölümünden eski sürüme geçiş yapabiliyorsun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar