Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube kanal tanıtımı ve etkileşimi

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
18'de açtığım kanalımda, özellikle engelli bir birey olmamdan da ötürü; engelliler için farkındalık içeren içeriklerin yanı sıra, engelli bireylerin işine yarayacak pek çok içeriği de videolarımda dile getir
güzel videolarınız var insanlara farkındalık yapıp bunun gibi şeyleri normalleştirmeniz bnim hoşuma gitti ben abone oldum siz de kanalıma destek olmak isterseniz

Bu benim kanalım ekibimle birlikte eğlence videoları çekiyorum sizce kanalımı nasıl geliştirebilriim içerik fikirleriniz de varsa çok memnun olurum

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Bu benim kanalım ekibimle birlikte eğlence videoları çekiyorum sizce kanalımı nasıl geliştirebilriim içerik fikirleriniz de varsa çok memnun olurum
bence kapak fotoğraflarını dah aiyi yapmalısın içeriklerin iyi editleri ve içerikleri daha iyi yapa bilirsin gerisi iyi benim hoşuma gittiği için abone oldum sende kanalıma bakmak istersen

Mahsuni

Üye
Bu konunun altında YouTube kanalınızın tanıtımını yaparak, insanların aradığı konuları veya videoları bulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu sayede herkes birbirini destekler ve kanalınız da bu sayede büyümüş olur.

Benim YouTube kanalım: Bilgi , eğitim , öneri ve gelişmeler üstüne. İncelemek isterseniz:

Sizler de aşağıya kendi kanalınızı ve ne ile ilgili olduğunu yazarsanız, etkileşimi arttırabiliriz.
Bu benim youtube kanlım

Ben genelde brawl stars diye bir oyun videosu çekiyorum

Herkese Merhabalar.
Bende kitap okumayı ve araştırma yapmayı seven biri olarak daha öncesinde okumuş olduğum kitaplardan edindiğim bilgilerin üstüne daha da katarak bunları izleyiciler için en keyifli ve sürükleyici bir hikaye formatında editleyip paylaşıyorum kanalıma göz atabilirsiniz:

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Bu benim youtube kanlım

Ben genelde brawl stars diye bir oyun videosu çekiyorum
kapak fotoğrafların güzel video editllerin ve vuruşların ve konuların güzel tek sıkıntı video kalite düşük olması ve 20fps de video çekmen bence daha güzel bi cihaz da çekeresen daha iyi olur ben abone olup videolarını like attım sende beni kanalıma bakmak istersen:

Web sitesi
youtube.com
Selamlar Arkadaşlar . Oyun Öncelikli Kanalımda Yeni İçerik Videoları İle Sizlerle Beraber Olmaya Çalışıyorum . Herkese İyi Yayınlar Dilerim
Oziman Video

Merhabalar ben yaklaşık olarak 4 aydır youtube ile ilgileniyorum ve düzenli olarak hergün video atıyorum kanal içeriği oyun üstüne ve acaba yanlış mı yoksa doğru mu gittiğimi yorumlayabilirmisiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar