Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube kanal tanıtımı ve etkileşimi

Merhabalar ben yaklaşık olarak 4 aydır youtube ile ilgileniyorum ve düzenli olarak hergün video atıyorum kanal içeriği oyun üstüne ve acaba yanlış mı yoksa doğru mu gittiğimi yorumlayabilirmisiniz
Bannerını daha iyi yapabilirsin ve videolarının küçük resimleri daha kaliteli olabilir, videoda yüzünü göstermeni öneriyorum çünkü yüzünü gösterdiğinde insanlar daha çok abone olma isteği duyar bir de videoda enerjik olmanı öneriyorum

Selamlar Arkadaşlar . Oyun Öncelikli Kanalımda Yeni İçerik Videoları İle Sizlerle Beraber Olmaya Çalışıyorum . Herkese İyi Yayınlar Dilerim
Oziman Video
Kanalın gerçekten kaliteli küçük resimler güzel ama bir tık daha iyi olabilir ama güzel, genel anlamda çok iyi tek sıkıntı videoda kameranın kalitesi düşük ve ışıklandırma yaparsan daha iyi görüntüler elde edebilirsin
Işık var :)

Web sitesi
youtube.com
Kanalın gerçekten kaliteli küçük resimler güzel ama bir tık daha iyi olabilir ama güzel, genel anlamda çok iyi tek sıkıntı videoda kameranın kalitesi düşük ve ışıklandırma yaparsan daha iyi görüntüler elde edebilirsin
Selamlar . Teşekkür ederim . Thumnaillerde kendimi geliştirmeye çalışıyorum . İnan en zoru o😂 kamera sıkıntılı oldugunu düşündüğümden logitech c 922 pro streamer aldım . Son 6-7 videoda ona başladım . 👋🏻👋🏻

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
benim kanalıma da baka bilirmisin bide abone olursan sevinirim

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com

keremET

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar ben yaklaşık olarak 4 aydır youtube ile ilgileniyorum ve düzenli olarak hergün video atıyorum kanal içeriği oyun üstüne ve acaba yanlış mı yoksa doğru mu gittiğimi yorumlayabilirmisiniz
ben video kapaklarını biraz özen göter gerisi iyi arada açıp izlerim hoşuma gitti hesabın sende benim aknalıma abone olup bakmak istersen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar