Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Kanalım Hakkında Desteğe İhtiyacım Var! -komutdesign

orhan

Üye
Düzenli olarak video atmaya devam edeceğim bir yerde bir video tutacaktır illa ki bakalım ne zaman :)

Youtube reklam verme gibi bir düşüncem var ama bu da ne kadar getirisi olur bilmiyorum sonuç olarak kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez derler hoş öyle youtubedan bir gelir beklentim fazla yok ama önemli olan istediğim kitleyi yakalamak.
Yayıncıların istedikleri ücretler çok yüksek ücretler tavuk esirgemeyelim derken kazdan da olma ihtimalimiz yüksek bilemiyorum çok karışık :D
Para vermeyeceksin zaten senin için şunu yaptım diyeceksin bağış atacaksın 10 lira bazı dönemler link varsa bakalım diyorlar o zamanları yakalayıp atarsın 10 lira YouTube reklamından hem ucuz hemde 10 lira riske değer bi para yani.

Valla aynısı bende de var ulan hasta hasta video çektim montajladim 1 like bile almadım şaka gibi ya ve o kadar uğraşıp kimsenin yapmadığı şeyleri gösterip izlenmemem de cabası. Valla artık çok video atmayı düşünmüyorum zaman kaybı. Amacım para değil sadece o kadar emeğin karşılığı azıcık izlenme. 200-250 yi hiç geçemedim ortalama olarak...
Bakalım illa ki bir video tutacak şimdilik tarzımı daha çok short videolara yönelticem bayramda zaten şehir dışında olacağım için 3-4 tane short video atacağım art arda zaman ayarlı şekilde
Kanka Cinecom gibi kanalın bile attığı videolar 100K İzlenmiyor. Bazenleri izleniyor tabi ama adamların kanalı 10 senelik birde buradan düşün. Yani attığın videoların benekli ayhan gibi her gün 100k izlenmesi imkansız asdfsdaf
Benekli Ayhan yerine bu tarz videoların izlenmemesi de anlamsız kardeşim. Ben 100k izleneyim demiyorum zaten yani o kadar saçma videolar bile sonuç olarak bir eğitim değil açıp kamerayı konuşuyor ve adam önüne geleni söylüyor 100 bin kişi bunun nesini izliyor bilemem ama eğitime zamanını ayıracak 500 600 kişi de yok mu :)
Para vermeyeceksin zaten senin için şunu yaptım diyeceksin bağış atacaksın 10 lira bazı dönemler link varsa bakalım diyorlar o zamanları yakalayıp atarsın 10 lira YouTube reklamından hem ucuz hemde 10 lira riske değer bi para yani.
Öyle tabi ki bakalım denenir doğru diyorsun :)

• Beğendim
Tepkiler: hfk

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar