Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum youtube kanalım için kapak ve profil resmi yapabilecek birisini arıyorum

yavuzkno

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
selam arkadaşlar youtube kanalım için 50 tl bandında (bütçe için kusura bakmayın şuanlık böyle) kalıcı ve gerçekten dikkat çekici bir kanal kapağı ve profil resimi istiyorum ilgilenen arkadaşlar buradan yazabilirse sevinirim valorant odaklı kanalım.

KGKaan

Üye
selam arkadaşlar youtube kanalım için 50 tl bandında (bütçe için kusura bakmayın şuanlık böyle) kalıcı ve gerçekten dikkat çekici bir kanal kapağı ve profil resimi istiyorum ilgilenen arkadaşlar buradan yazabilirse sevinirim valorant odaklı kanalım.
Profil ve Banner Yapabilirim. Önceki Yaptığım Tasarımlar Aşağıda Bulunuyor Birtanesini Atamadım Discorda veya İnstagrama Gelirsen Atabilirim Burada Dosya Büyük Diyor (Discord:KGKaan#6114 İnstagram:Kaan.gksn

Ekli dosyalar

• youtube banner 2.png
    youtube banner 2.png
    674.7 KB · Görüntüleme: 12
  • banner.jpg
    banner.jpg
    355.9 KB · Görüntüleme: 12
  • yt logo.png
    yt logo.png
    34.1 KB · Görüntüleme: 12
ikisi içinmi toplam 50 tl bütçeniz var

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar