Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube kanalım için tavsiye, öneri ve destek istiyorum yardımcı olabilecek var mı

canahmet98

Üye
Selamlar kankalarım yenice youtuberliğe soyundum whiteboard sketch animation tarzı videolar yapıyorum. Kanalımı yeni oluşturdum olan bütün bilgimi kullandım ama hala eksiklerim var gibi gözüküyor. Bu eksiklerde bana yardımcı olabilir misiniz? Mesela daha kaliteli bir banner a ve logoya ihtiyacım var. Bir de kanal için düzenleme tavsiyelerine ihtiyacım var. Bir destek atabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Kanalımın linki:

thaines

Üye
bence kanal logosu ve banneri fena değil biraz daha thumbnaillere odaklanmanı öneririm çünkü videoların gayet güzel ve insanları videonun içine çeken şeyse thumbnail

Bu işte iyi olduğum için değil, sadece içinden geleni söyeleyim. Bence videoların fena değil, gerisini zamana bırakabilirsin. Güzel ve sabit aralıklarla bu tarzda ve bu kalitede videolar yüklemeye devam edersen, bence güzel yerlere gelebilirsin. Ve psikoloji üzerine olduğunu var sayarak biraz ilerledikten sonra motivasyon videoları çekebilirsin onlar benim ilgimi çok çekiyor. Saygılar ve başarılar, umarım iyi yerlere gelirsin ...

evet son videolarımı 1080p render aldım fark ettim hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu Thumbnail konusunda bana yardımcı olabilecek var mı nasıl yaparım nerden yaparım ne şekilde yaparım?
Onur kardeşim videolarında anlatıyor, bende ondan izleyerek başladım yapmaya. İzleyebilirsin bir videoda bile bir şeyler yapabilecek hale geliyorsun.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar