Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YOUTUBE KANALIM İÇİN YAPTIĞIM EDİTLER HAKKINDA

pubgdax

Üye
ARKADAŞLAR SELAMLAR.
ARANIZA VE ADOBE PROGRAMLARINI KULLANMAYA YENİ BAŞLADIM. YOUTUBE TAN İZLEDİĞİM VİDEOLARDAN ÖĞRENDİĞİM KADARI İLE YAPTIĞIM VİDEOLAR BAYA BEĞENİLDİ AMA DAHA DA İLERİ YE GİTMEK İSTİYORUM.
BU LİNK TEKİ GİBİ MÜZİĞİN RİTMİNE GÖRE SİLAH SESLERİNİ VE EFEKTLERİNİ AYARLAYIP ÖYLE VİDEOLAR ATMAK İSTİYORUM NASIL AYARLAYA BİLİRİM ???
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM KANSER OLDUM ÇÖZEMEDİM BİR TÜRLÜ.....

ADE53

Üye
Çok pratik yaparak başka yolu yok birde elindeki videonun kaliteli olması gerekiyor o kadar işlem yyapacaksın ve renk atacaksın sonuçta

ARKADAŞLAR SELAMLAR.
ARANIZA VE ADOBE PROGRAMLARINI KULLANMAYA YENİ BAŞLADIM. YOUTUBE TAN İZLEDİĞİM VİDEOLARDAN ÖĞRENDİĞİM KADARI İLE YAPTIĞIM VİDEOLAR BAYA BEĞENİLDİ AMA DAHA DA İLERİ YE GİTMEK İSTİYORUM.
BU LİNK TEKİ GİBİ MÜZİĞİN RİTMİNE GÖRE SİLAH SESLERİNİ VE EFEKTLERİNİ AYARLAYIP ÖYLE VİDEOLAR ATMAK İSTİYORUM NASIL AYARLAYA BİLİRİM ???
bu o kadar kolay bir şey değil burada anlatmayız ama Onur abi tutorial çekebilir (doğrusunu sçylemek gerekirse bende tam nasıl yapılacağını anlamadım)

pubgdax

Üye
elimde kaliteli videolar var buradan anlatmak tabiki zor. bu tarz videoların nasıl yapıldığını anlatan videoların hemen hemen hepsini izledim ama bu yapılan video gibi değil hiçbiri. slow montion yapmak kolay ama müziğin ritmine göre ayarlamasını yapmak çok zor geliyor ve arka planda ki renler yazıların öyle olması falan kendi başıma çözemiyeceğim bir şey gibi geliyor.sanırım biraz sınırları zorlamaktayım

ADE53

Üye
Edit yaparken ilk önce müziğini düzenle yani müziğindeki vuruşlar tıkırtılar patlamalar gibi yerleri belirle ve kes sonrasında videoları tek tek müziğin üstüne koy açıkçası ben öyle yapıyorum senin de işine yarıyabilir. Sonrasında ise videona renk ve yazı eklemeleri yapabilirsin

Jahor

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
YouTube daki videoları izleyerek belli bir yere kadar gelirsin. Kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan sürekli edit yap, yeni şeyler öğren ayrıca Kurs satın olarakta eğitimine çok fazla yardımın dokunmuş olur. Sana tavsiyem Kurs alıp onlardan bir şey öğrenmen. Nasıl yeni bir dil öğrenirken kendi başına belli bir seviyeye gelip sonrasında kursa gidip daha da ileriye taşıyorsan bu da aynı mantık.

ARKADAŞLAR SELAMLAR.
Oyun videolarıyla hiç ilgilenmeyen biriyim ama dediğin gibi silah sesleri ile vuruşlar çok uyumlu, çok başarılı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar