Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru YouTube Kanalım Sizce Nasıl Bir Oyun Kanalı Olarak Eleştirilere Açığım

onderdarn

Üye
Düzenli video at mümkünse günde minimum 2 adet
Thumbnail'leri değiştir.
Videonu minimum 8 dakika tut fakat sıkmadan 8 dakika olacak diye boş sahneler koyma
videoyu kes birleştir sırasında yaptığın muhabbet cok saçma olmuşsa videoyu sonradan seslendirebilirsin

durmadan çalışırsan kanalın biyerlere gelir

emre_e1

Üye
Herkese merhaba ben Taziza Gaming diye bir oyun kanalı açtım linki aşağıya bırakıyorum inceleyip bana yaptığım hataları söylereseniz çok sevinirim. :)

Şahsi fikrim boş gezdiğin yerleri kesebilirsin savaş yerlerini yada önemli kısımları koyarsan daha eğlenceli bir izleme elde edersin birde ek olarak intro bence olmamış. Kolay gelsin

Kripoly

Üye
Oynayışın güzel, elin baya seri ama Pubg Mobile izleyicisi bol killi maçları sever kendine bir hedef koyup en az 10 killi maçları video olarak ekleyip 10 kill aşağısını ekleme bence. Belli bir kitlen olunca arada video çıkmayınca 10 killden az olanları da atarsın o kadarı göze batmaz :)
Ek olarak da videolara biraz komik montaj vb eklesen daha güzel olur diye düşünüyorum.

Kanala video yüklemeye devam edersen gelecek var gibi duruyor, başarılar dilerim (bu arada destek için abone oldum)

Son düzenleme:

YuSuF02

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Düzenli video at mümkünse günde minimum 2 adet
Thumbnail'leri değiştir.
Videonu minimum 8 dakika tut fakat sıkmadan 8 dakika olacak diye boş sahneler koyma
videoyu kes birleştir sırasında yaptığın muhabbet cok saçma olmuşsa videoyu sonradan seslendirebilirsin

durmadan çalışırsan kanalın biyerlere gelir
Banner güzel.Logo değişilmeli.Thumbnailler daha yaratıcı olmalı.Ve daha şık omalı
Tekrar incelermisiniz hocalarım logo ve thumbnail değiştirdim isim dahil

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar