Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Youtube Kanalım Ve Kullandığım Edit Programı

chefx

Üye
Herkese Merhabalar,
Ben Hacı, 26 yaşında ve işsizim. Elimde bir adet İphone SE 2020 ve Asus Dizüstü Bilgisayar (4GB RAM / İ5 7. Nesil / MX110 Ekran Kartı) var.
Pubg Mobile oyuncusuydum ve yayıncıları da takip ediyordum.
Önümde 1 sene kadar bir boş vakit var. Gerekirse gece gündüz kendimi bu işe ayırabilirim.
Lütfen Kanalım hakkında yorum yapabilir misiniz?
Moviva Video Editör Kullanıyorum.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Herkese Merhabalar,
Ben Hacı, 26 yaşında ve işsizim. Elimde bir adet İphone SE 2020 ve Asus Dizüstü Bilgisayar (4GB RAM / İ5 7. Nesil / MX110 Ekran Kartı) var.
Pubg Mobile oyuncusuydum ve yayıncıları da takip ediyordum.
Önümde 1 sene kadar bir boş vakit var. Gerekirse gece gündüz kendimi bu işe ayırabilirim.
Lütfen Kanalım hakkında yorum yapabilir misiniz?
Moviva Video Editör Kullanıyorum.
1-Movaviden Filmora'ya geçin Premiere Pro'nun önceki sürümlerinede bakabilirsiniz

2-Küçük fotoğraflarda ki fontu düzeltin

3-Videolara daha çok efekt ekleyin,Shake vs.

nazo93

Üye
Küçük resimler çok kötü ps de güzel küçük resim hazırlamayı öğrenmen lazım.Editte kendini geliştir büyük kanalların çok sağlam editörleri var onlarla yarışıyorsun.Videolarına baktım yanındaki arkaşınla sohbet ediyormuşsun gibi konuşma böyle canlı konuşman lazım bağıra bağıra.Örnek Barış G, Barış Bra.
Bunlar bi günde olacak şeyler değil ama kendini geliştirmezsen 1 senenin sonunda sadece 200 - 300 tane pubg videolu izlenmeyen bi kanalın olur.

chefx

Üye
Küçük resimler çok kötü ps de güzel küçük resim hazırlamayı öğrenmen lazım.Editte kendini geliştir büyük kanalların çok sağlam editörleri var onlarla yarışıyorsun.Videolarına baktım yanındaki arkaşınla sohbet ediyormuşsun gibi konuşma böyle canlı konuşman lazım bağıra bağıra.Örnek Barış G, Barış Bra.
Bunlar bi günde olacak şeyler değil ama kendini geliştirmezsen 1 senenin sonunda sadece 200 - 300 tane pubg videolu izlenmeyen bi kanalın olur.
Canva dan yapıyordum, haklısın, değiştirmem lazım. maç çıkartmak zor olmuyor zaten bütün günümü edite ayırıyorum fakar adobe uygulamalarını kullanamadığım için çok ilerleyemedim. umarım 1 sene sonra her şey başka olur :)

Loki

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Banner gerçekten kötü, vakit ayıramadım ama bakıcam, teşekkürler :)
en kötü ihtimalle youtube da çok fazla hazır pubg mobile banner psd var indirerek düzenleyebilirsiniz basittir. ve premiere pro ya geçiş yaparsanız çok daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz videoların başına 30 saniye fragmovie koyabilirsiniz nasıl yapıldığı bile amatörde olsa youtube da videolar var kolay gelsin.

chefx

Üye
en kötü ihtimalle youtube da çok fazla hazır pubg mobile banner psd var indirerek düzenleyebilirsiniz basittir. ve premiere pro ya geçiş yaparsanız çok daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz videoların başına 30 saniye fragmovie koyabilirsiniz nasıl yapıldığı bile amatörde olsa youtube da videolar var kolay gelsin.
Teşekkürler kardeşim de bütün sürümlerini denedim, malesef bilgisayarım kaldırmıyor. İlerleyen zamanlarda sistemi yükseltmeye çalışacağım inşallah

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar