Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum Youtube kanalıma editör arıyorum

ertuu04

Üye
Merhaba Arkadaslar,

Güncel olarak yoğunluk yaşadığım ve daha profesyonel ilerlemek istediğim icin YouTube kanalima bir editör ariyorum. Deneyim konusunda benim de bütçem çok yüksek fiyatlar olmadığından dolayı 3-5 senelik mükemmel deneyim aramıyorum. Eğer hali hazırda iyi nitelendirebilecegimiz edit yeteneginiz var ise ve bu konuda en önemlisi düzenli bir sekilde gelistiriyorsaniz benimle iletisim kurarsaniz cok mutlu olurum :)

Youtube kanalim:
Iletisim adresi: Instagram: Ertuu09

Not: Lütfen iletişim kurmadan önce kisaca kendizini tanitirsaniz ve varsa portfolye eklerseniz sevinirim :)

Onur Uzun

Üye
Merhaba ben Onur 21 yaşındayım 2 senedir bu işlerle haşır neşirim sizin videolarınızı izledim kendimi geliştirmek ve programların parasını çıkarmak için sizinle çalışabilirim iyi işler yapabiliriz instagramdan size yazdım bakarsanız iyi olur instagram üzerinden size önceden yaptığım projeleri atabilirim bu sayede aklınızda soru işareti kalmamış olur cevabınızı bekliyorum

yasinTA

Üye
Merhaba Ben yasin Taha Atbaş 2 senedir grafik tasarımcılık ve video editörlüğü yapıyorum grafik tasarım konusunda portfolyomu bırakıyorum ayrıca video editörlüğü yaptığım kanalların linkini bırakıyorum sizle çalışmak isterim

Atahan Shorts (Tüm videoları ben ediitledim)

Eightborn Extrude (50-40 tane video editledim)

Grafik Tasarım Portfolyom

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar