Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru YouTube Kanalımda neler eksik

_Enes_

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce YouTube kanalı açtım Uzayla ilgili içerikler üretiyorum. kanala ve videolara göz atıp eleştirilerinizi bana söyleyebilir misiniz.
Premiere pro öğrenmeyi nisan ayı gibi başladım ama ben daha 15 yaşındayım ve 9. sınıfa gidiyorum o yüzden canlı derslerin de olmasıyla premiere pro öğrenmek için çok fazla zamanım kalmıyordu. inşallah çok eksiklerim yoktur.
YouTube Kanalım:

Web sitesi
www.youtube.com
Bannerda daha okunaklı bi yazı tipini daha büyük punto ile kullanman daha iyi olur
siyah ve lacivert yakın renkler olduğu için tam olarak ne olduğu belli olmuyor
video kapaklarında Elon Musk'ın resmini biraz daha büyütüp etrafına kontür (stroke) ekleyebilirsin
ve yine video kapaklarında daha okunaklı bi font kullanırsan iyi olur

Web sitesi
www.youtube.com
Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce YouTube kanalı açtım Uzayla ilgili içerikler üretiyorum. kanala ve videolara göz atıp eleştirilerinizi bana söyleyebilir misiniz.
Premiere pro öğrenmeyi nisan ayı gibi başladım ama ben daha 15 yaşındayım ve 9. sınıfa gidiyorum o yüzden canlı derslerin de olmasıyla premiere pro öğrenmek için çok fazla zamanım kalmıyordu. inşallah çok eksiklerim yoktur.
YouTube Kanalım:
Ben de 9. sınıfım :)

_Enes_

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Bannerda daha okunaklı bi yazı tipini daha büyük punto ile kullanman daha iyi olur
siyah ve lacivert yakın renkler olduğu için tam olarak ne olduğu belli olmuyor
video kapaklarında Elon Musk'ın resmini biraz daha büyütüp etrafına kontür (stroke) ekleyebilirsin
ve yine video kapaklarında daha okunaklı bi font kullanırsan iyi olur
teşekkürler

YuSuF02

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
YouTube Kanalım:
başarılarının devamını dilerim

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
YouTube Kanalım:
knk gece gece mesaj atıyom ama bence bu videolar sana yardımcı olucak (bi ara izle ve kendini geliştir bu 2 konuda)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar