Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube kanalımı ve videolarımı yorumlar mısınız ?

Deasth

Üye
Telif zaten yiyorum ya fakat takmıyorum. Sadece videodan para kazanmamı engelliyor. Videodan para kazanmaya da çalışmıyorum. Baştaki şarkı açıklamanı tam anlamıyla anladım. "Bu türün yabancısıyım" demene takıldım. Yabancı olabilirsin fakat bu yorum yapmanı etkileyecek bir şey değil ki :D Ben herkesin yorum yapmasını isterim. Herhangi bir hatam olursa bulunmasını daha çok isterim hatta.
Yabancısına şundan dolayı, hani bu türde popüler olan şeyi bilmediğim için baskılıyorum, yorum yapmamı etkilemez doğru, lakin ben yorum yaparken olabildiğince yapıcı olmayı isterim yapıcı eleştiri yapmak içinde yorum yaptığın şey hakkında bilgi sahibi olmayı gerektiriyor ben ise ona pek sahip değilim, aslında "Türün Yabancısıyım" derken bunu kastediyorum, hani bu türde bu olay yaygındır benim bundan haberim yoktur onu demek istiyorum.

Akdeniz

Moderatör
Moderatör
Selamlar dostlar.
YouTube kanalımda valorant editleri yapma uğraşındayım. Fakat dış gözle bakınca ilgi çekiyormu bilmiyorum. Rica etsem iyisiyle kötüsüyle kanalımı ve sunmuş olduğum içerikleri , kötü veya iyi olan şeyleri yorumlayabilir misiniz ? Neler yapmalıyım veya yapmamalıyım onu da söylerseniz benim için harika olur. Teşekkür ederim. 🙃

Kanal linkim ;

Video başlığı,şarkı ve açıklama kısmı güzel ancak videolar için aynısını söyleyemiyiceğim,biraz daha efekt koy shake efektleri iyi olabilir.geçişleride daha iyi yapmalısın !

birde vidin telif yememesi için şarkının ismini değil linkini koy

Video başlığı,şarkı ve açıklama kısmı güzel ancak videolar için aynısını söyleyemiyiceğim,biraz daha efekt koy shake efektleri iyi olabilir.geçişleride daha iyi yapmalısın !

birde vidin telif yememesi için şarkının ismini değil linkini koy
Bu önerin için çok teşekkür ediyorum. :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar