Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

YouTube kanalımı yorumlarmısınız arkadaşlar

Necco

Üye
Herkese merhaba kankalar
YouTube kanalımın eleştirilerini bekliyorum iyi yada kötü
Kapat fotosu banner video içeriği vs
Sizin görüşlerinize ihtiyacım var çok emek veriyorum boşa emek harcamak istemiyorum
Kanalımın linki ⤵️

grosert.v4

Üye
hocam oynadığınız oyunu bilmiyorum ama benim oyun pek hoşuma gitmedi
açıkçası söylemek gerekirse 15+ kitlesi izleyebileceği bir kanal olduğunu düşünmüyorum ne yazıkki daha çok küçük yaştaki çocuklara
hitap etmiş saygılar.

hocam oynadığınız oyunu bilmiyorum ama benim oyun pek hoşuma gitmedi
açıkçası söylemek gerekirse 15+ kitlesi izleyebileceği bir kanal olduğunu düşünmüyorum ne yazıkki daha çok küçük yaştaki çocuklara
hitap etmiş saygılar.
hani video yükleme sırasında çocuklara özel seçeneği var, işaretlenirse güzel etkileşim alınabilir ama para kazandırmaz. Çokça dahil oldum bu duruma ben, net şekilde itiraf edebilirim. Hepsini de aynı şekilde uyardım işe girişmeden önce.

Necco

Üye
Yorumun için teşekkür ederim kardeşim ☺️ Zaten kanalım küçük kardeşlerimiz için yetişkinler için değil 👍
Kapak fotoları banner video edit tarzı şeyleri yorumlamanızı beklerim 🙂

Kimse sana düşüncelerini söyleme demiyor. Tam aksine söyle zaten ama yaptığı içeriği "Çocuk istismarı" olarak görüyorsun ve videodaki çocukta kendi çocuğu or.spu çocuğu seni! Senin kafanı kaldırım taşına sürterim bak yemin ederim beni sinir etme! Üstelik haddini birkez daha aşıp adamın içerikleri çocuk istismarı diyorsun!!! Aile sevgisi görmemiş olabilirsin ama burada bunu dışa vurmana gerek yok. K"ST'nin dediği gibi... İçerikleride kendi çocuğuyla mutlu mutlu oturmuş video çekiyor sen kalkmış kendi çocuğunu istismar ediyor laftası yapıştırıyorsun. Laf salatası yapma sen fazla bu kafa ile gitme fazla yaşamazsın. Bazen insanları sinir edersin mesela Lolde sinir olursun bende sinir oluyorum damarıma basıyorlar. Ama şah damarına basarsan senin 7 ceddin gelse sonun belli olur
Sakin ol biraz. Or.spu çocuğu vs. diyip milletin anasına babasına küfür edersen sen haksız duruma düşersin. Küfür etmeden de yazabilirsin

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Herkese merhaba kankalar
YouTube kanalımın eleştirilerini bekliyorum iyi yada kötü
Kapat fotosu banner video içeriği vs
Sizin görüşlerinize ihtiyacım var çok emek veriyorum boşa emek harcamak istemiyorum
Kanalımın linki ⤵️
Güzel bir kanal,Banner biraz daha geliştirebilir daha dikkat çekici olabilir.Logoda güzel.Thumbnaillerde gayet dikkat çekici bence.Çoçuğunuzda eğlendiği çok belli.Başarılar.

MertKing

Üye
Sakin ol biraz. Or.spu çocuğu vs. diyip milletin anasına babasına küfür edersen sen haksız duruma düşersin. Küfür etmeden de yazabilirsin
La sinir oldum burda böyle bir şey olabilir mi ya? Birde üste çıkıyor ben yazıyorum birde haklı gibi üste çıkıyor hak edene hak ettiği şeyi vereceksin? Çocuğun olsa sanalda değil reelde birisi önüne geçip sen çocuğunu youtubeye koyarak istismar ediyoneağ falan derse polise mi gidersin yoksa orada dalar mısın? Sanalda da polise değil direk küfür konuşur kusura bakma kanka

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Kimse sana düşüncelerini söyleme demiyor. Tam aksine söyle zaten ama yaptığı içeriği "Çocuk istismarı" olarak görüyorsun ve videodaki çocukta kendi çocuğu or.spu çocuğu seni! Senin kafanı kaldırım taşına sürterim bak yemin ederim beni sinir etme! Üstelik haddini birkez daha aşıp adamın içerikleri çocuk istismarı diyorsun!!! Aile sevgisi görmemiş olabilirsin ama burada bunu dışa vurmana gerek yok. K"ST'nin dediği gibi... İçerikleride kendi çocuğuyla mutlu mutlu oturmuş video çekiyor sen kalkmış kendi çocuğunu istismar ediyor laftası yapıştırıyorsun. Laf salatası yapma sen fazla bu kafa ile gitme fazla yaşamazsın. Bazen insanları sinir edersin mesela Lolde sinir olursun bende sinir oluyorum damarıma basıyorlar. Ama şah damarına basarsan senin 7 ceddin gelse sonun belli olur
Hooop milletin anasına,babasına,7 ceddine küfür etmeye hakkın yok.Bir sorunmu var çok istekliysen kendisine söv.Seni güzel paylaşımcıl efendi biri olarak biliyordum ama,artık gözümden düştün.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar