Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Soru Youtube Meditasyon - Muzik kanali Para kazanma

Arkadaslar her kese merhaba. 2 aydir Youtube mesitasyon relax kanali ile ugrashiyorum. 700 abone ve 4000 saati gectik. Kendim muzisyen (aranjor) oldugum icin muzukleri kendim yaziyorum. Yani tum projeler bende. Kendi yazdigim muzikleri stock videolari ile montaj ediyorun. Bir tane bile telif yemedim. Kanal tertemiz. Ne dusunuyorsunuz? Para kazanma kabul edilecekmi? 300 abone sonra para kazanmaya bas vuru gonderecegim. Cok sabirsizlaniyorum. Sizce para kazanma acilirmi? Kanali izlemek istegen arkadaslar icin link veriyorum.

togrul

Üye
merhaba. Stock videolari tekar tekrar kullandinmi? Mesela 10 saatlik bir videoda ayni kareyi 10 defa kullandiysan eger o videodan para kazanamiyorsun malesef.

Galiba kullandim. Bi goz atarmisin kanala? Videolarin bir coku loop videolar. 2 saatten artik yapmadik henuz. Bir bakip incelerseniz sevinirim.

togrul

Üye
kanka videolaarini izledim. baya iyi videolar, tebrik ederim. bence senin videoolarda o kdar da sikinti olmaz, yani kanalin para kazanmasi açılır da belkii daha önceki videolardan para kazanman kapana bilir bu loop olayindan dolayli. bence biraz zamanin olursa kendi videolarini kendin yap yada stock video kullanicaksan loop olayina dikkat et. senin kanalin cpmi ortalama turk kanallarina gore cik yuksek olucaktir. biraz daha gayret edersen iyi isler cikarirsin. basarilar. abone oldum

Motivasyonlu konusman icin cok tesekkur ederim. Seninle sahsen iletisime gece bilirmiyim? Bi kac soru sormak icin. Whatsapp ve ya telegram uzerinden. Eger mumkunse

Anlamadigim bi sey var. Yuzlerce loop videolari paylasan ve para kazanmasi acik olan kanallar var. Bu nasil bi is? (

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Arkadaslar her kese merhaba. 2 aydir Youtube mesitasyon relax kanali ile ugrashiyorum. 700 abone ve 4000 saati gectik. Kendim muzisyen (aranjor) oldugum icin muzukleri kendim yaziyorum. Yani tum projeler bende. Kendi yazdigim muzikleri stock videolari ile montaj ediyorun. Bir tane bile telif yemedim. Kanal tertemiz. Ne dusunuyorsunuz? Para kazanma kabul edilecekmi? 300 abone sonra para kazanmaya bas vuru gonderecegim. Cok sabirsizlaniyorum. Sizce para kazanma acilirmi? Kanali izlemek istegen arkadaslar icin link veriyorum.

hiç bir sıkıntı çıkmaz kazanabilirsin.

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Te

Yorumunuz icin tesekkurler. Ama bir cok bilgide boyle videolar ile para kazanma aktif olunamaz diye soyluyorlar. Siz kanali inceledinizmi? Yani neye dayanarak boyle kesin bir karara vardiniz? )
içerik tamamen kendine ait, bazı durumlarda düzenlenmiş audiolarla bile iş ortağına dahil olabiliyorsun, yani senin sıkıntı yaşaman için hiç bir sebep yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar