Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

İş Veriyorum YouTube Oyun Kanalım İçin Uzman Thumbnail Tasarımcısı Aranıyor!

Honourfps

Üye
Merhaba!

Ben Honourfps adında bir YouTube oyun kanalı sahibiyim ve kanalım için profesyonel bir thumbnail tasarımcısı arıyorum. Eğer oyun dünyasına meraklı ve yaratıcı bir grafik tasarımcısıysan, seninle çalışmak isterim.

Görevler ve Beklentiler:

• Kanalım için oyunlarla ilgili çektiğim videolara özgün ve ilgi çekici thumbnail'lar oluşturmak.
  • Oyun alanında uzanmış bir karakter veya sahne gibi kavramları başarılı bir şekilde tasarlamak.
  • Photoshop veya benzer grafik tasarım araçlarını etkin bir şekilde kullanabilmek.
  • Verilen süre içinde tasarımları tamamlamak ve zamanında teslim etmek.
  • Yaratıcı fikirler üretebilmek ve kanalın hedef kitlesiyle uyumlu çalışmalar yapabilmek.
Nitelikler:

• Photoshop veya benzeri tasarım araçlarında deneyimli olmak.
  • Yaratıcı ve özgün tasarımlar oluşturma yeteneğine sahip olmak.
  • Oyun dünyasına ilgi duymak ve oyun trendlerini takip etmek.
  • İletişim becerileri ve takım çalışmasına yatkın olmak.
  • Örnek çalışmalarınızı paylaşabileceğiniz bir portfolyoya sahip olmak.
Bu ilan bir serbest çalışma pozisyonudur ve ödeme konusunda anlaşma yapılacaktır.

Eğer ilanım ilginizi çektiyse, lütfen bana k.akbudak1@gmail.com adresinden ulaşarak başvurunuzu ve örnek çalışmalarınızı paylaşın. Başvuruları dikkate alarak en kısa sürede size geri dönüş yapacağım.

Unutmayın, yaratıcı thumbnail'larla YouTube oyun kanalına değer katmak büyük bir öneme sahiptir. Siz de bu heyecan verici projede yer almak istiyorsanız, başvurunuzu bekliyorum!

Teşekkürler,

İletişim:
Discord: Honour#1608
Gmail : k.akbudak1@gmail.com

Ekli dosyalar

• IMG_1682.jpeg
    IMG_1682.jpeg
    492.2 KB · Görüntüleme: 29

Coieditt

Üye
Discorddan ekledim 2 yıldır thumbnail tasarımcılığı yapıyorum kolayca anlaşabiliriz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar