Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube para kazanma "tekrarlanan içerik"

RSTUDIOS

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Merhabalar. Öncelikle Youtube kendi çapımda küçük, büyük film/dizi editleri yapıyorum. Youtube para kazanmayı bir ara açmıştım yaklaşık 1-1,5 sene önce kapandı. Hep aynı sebepten başvurum kabul edilmiyor. "Tekrar kullanılan içerik" diye. Tamam normal şartlarda bu kanalın para kazanması çok az olur bunda hemfikiriz, fakat azda olsa olabilirdi. Benim bunu açma yolum yok mu acaba ? Bilen birileri var mıdır ?
Biraz internette baktım, Açıkla kısımları fazla benzer olmamalı kullanılan etiketler fln. Açıklama kısımları bazı değişiklikler dışında benziyor evet ama etiketlerim benzemiyor.
21 eylül 2020 den 21 şubat 2021 160 TL birikmiş YT de. Benim amacım o parayı çekmek değildi birikmesiydi sonra mart veya şubat 2021 de kapandı mayıs da fln bir süreliğine açtım sonra gene kapandı ve bir daha hiç açılmadı.
Youtube kanalım:
tekrar kullanılan içerik.PNGyoutube para kazanma için gerekenler.PNG

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Merhabalar. Öncelikle Youtube kendi çapımda küçük, büyük film/dizi editleri yapıyorum. Youtube para kazanmayı bir ara açmıştım yaklaşık 1-1,5 sene önce kapandı. Hep aynı sebepten başvurum kabul edilmiyor. "Tekrar kullanılan içerik" diye. Tamam normal şartlarda bu kanalın para kazanması çok az olur bunda hemfikiriz, fakat azda olsa olabilirdi. Benim bunu açma yolum yok mu acaba ? Bilen birileri var mıdır ?
Biraz internette baktım, Açıkla kısımları fazla benzer olmamalı kullanılan etiketler fln. Açıklama kısımları bazı değişiklikler dışında benziyor evet ama etiketlerim benzemiyor.
21 eylül 2020 den 21 şubat 2021 160 TL birikmiş YT de. Benim amacım o parayı çekmek değildi birikmesiydi sonra mart veya şubat 2021 de kapandı mayıs da fln bir süreliğine açtım sonra gene kapandı ve bir daha hiç açılmadı.
Youtube kanalım:
Ekli dosyayı görüntüle 4273Ekli dosyayı görüntüle 4275
başvurunun reddedilmesine neden olan içerikler kanalında mevcut olduğu sürece reddedilmeye devam eder, kaldırılması gerekiyor eğer hala duruyorsa.

JeriX

just jrx.
Yönetici
Para kazanmanız açılsa bile para kazanamazsınız çünkü paylaştığınız içerikler film içerikleri ve kullanılan müzikler de telifli.

Kennedy

Moderatör
Moderatör
dizi film editleri yapıyorum paylaşıyorum. yani ne olabilir benzer içeriklerim var. ama bu bir bakıma oyun kanalına "tekrarlanan içerik" demek gibi geliyor.
reddedilmenin sebebi telifli müzik-şarkı kullanman, film sahnelerinde vs sıkıntı çıkmıyor para kazanmanı etkilemiyor, no copyright müzikler var youtube üzerinde, ekstradan belli bir ücret karşılığında sınırsız kullanım hakkı sunan kanallar da var bi göz at, film editlerinden para kazanmak istiyorsan başka yolu yok.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar