Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube shorts

Emreedit

Üye
İyi forumlar arkadaşlar.Youtube shorts'a nasıl kaliteli içerik yükleyebiliriz?

Kennedy

Moderatör
Moderatör
düşük kalitedeki videolara çok fazla bi işlem yapamazsın, ama eğer filmlerden bahsediyorsak veya kendi çektiğin videolardan bahsediyorsak lumetri color sharpen ve unsharp mask kullanabilirsin, çok az olacak şekilde.

Emreedit

Üye
Sharpen,lumetri color vs kullanmama rağmen yinede sıkıntı çekiyorum kaliteden dolayı.Renklerde mi bir hata yapıyorum bilmiyorum.Bazı shortslar aşırı kaliteli ve premium dururken, benim attıklarım onların yanında çerezlik.

Kennedy

Moderatör
Moderatör
Sharpen,lumetri color vs kullanmama rağmen yinede sıkıntı çekiyorum kaliteden dolayı.Renklerde mi bir hata yapıyorum bilmiyorum.Bazı shortslar aşırı kaliteli ve premium dururken, benim attıklarım onların yanında çerezlik.
kullandığın video çok önemli eğer aşırı karanlık ve belli bi kalitenin altında video kullanıyorsan sharpen,unsharp olduğundan daha kötü hale getirir videoyu, her videoya kullanamazsın bu taktiği.

Emreedit

Üye
kullandığın video çok önemli eğer aşırı karanlık ve belli bi kalitenin altında video kullanıyorsan sharpen,unsharp olduğundan daha kötü hale getirir videoyu, her videoya kullanamazsın bu taktiği.
Videonun kalitesi gayet iyi,2K bir oyun videosu...Fakat efektleri atıp düzenleme yapmama rağmen cam gibi görünen video shorts'ta bulanıklaşıyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar