Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Tavsiye İhtiyacım Var ! (Her öneriye açığım)

Arkadaşlar kanalı eğitim kanalı olarak açtığımdan video yükleme aralıklarını pek umursamadan fırsat buldukça video çektikce yüklemeye çalıştım.
Öncelikle şunu söyleyeyim bilgisayarım son derece yetersiz ve internetten araştırarak bulduğum bir uygulama sayesinde telefonumu mikrofon olarak kullanıyorum.
Haftanın 6 günü çalışıyorum ve bu içerikleri düzenlemek için her sabah 5 de uyanıyorum.
Henüz profesyonellikten çok uzak olduğunu biliyorum fakat tavsiyelere ihtiyacım var.
İlk aşamada atabildiğim kadar video atıp ilerleyen bölümlerde daha kaliteli içerikler sunmayı düşünüyordum. Eş dost dışında izleyen pek yok ve sanırım o izleyen bir kaç kişi de hiç bir şekilde beğenmiyor.
İnsana kendi ağız kokusunu burnu bile söylemezmiş. Yani kendi kendime kusurlarımı çok kısıtlı bir şekilde ancak farkedebiliyorum. Bu nedenle her türlü dış görüşe ihtiyacın var.

Bu sabah yine 5 de kalkıp Onur kardeşimin Photoshop Thumbnail videosunu izledim. Bu konuda eksiğim çok bariz. Bir an önce kapatmayı hedefliyorum. Bunun dışındaki eksiklerimide bildirirseniz çok memnun edersiniz.

Motivasyon için abone de olabilirsiniz, her türlü yorumunuza açığım şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygı ve Sevgilerimle , iyi forumlar dostlar ...

Kanal Linki :

1)Video süreleri çok kısa ortalamasını 10-12 dakika olmalı
2)Başlık açıklama etiketler geliştirilmeli
3)Sizinde dediğiniz gibi küçük resimler geliştirilmeli
4)Afgan Rasulov'un kursunu tavsiye ederim
Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.
Daha çok video atmanın daha çok aramada çıkacağını düşünüyordum . Demek istediğim şu : komut bazında bakarsak videosunu çektiğim programın yüzlerce komutu var. Kullanıcıların teker teker aramalarda bu komutları bulabilmesini düşündüğümden bu şekilde yapmıştım. Aklımdaki plan ise bu komutları tamamladıktan sonra daha kaliteli, daha profesyonel ve sürükleyici içerikler oluşturmaktı. Bilemiyorum bu konuda ne düşünüyorsunuz ve nasıl bir yorum yaparsınız, sizlerden tekrar görüşlerinizi bekliyorum, saygılarımla ...

Bu arada videoların kötü olduğunu düşünerek onları silmek mantıksız bir hareket mi olur, tekrardan teşekkürler ...

Arkadaşlar kanalı eğitim kanalı olarak açtığımdan video yükleme aralıklarını pek umursamadan fırsat buldukça video çektikce yüklemeye çalıştım.
Öncelikle şunu söyleyeyim bilgisayarım son derece yetersiz ve internetten araştırarak bulduğum bir uygulama sayesinde telefonumu mikrofon olarak kullanıyorum.
Haftanın 6 günü çalışıyorum ve bu içerikleri düzenlemek için her sabah 5 de uyanıyorum.
Henüz profesyonellikten çok uzak olduğunu biliyorum fakat tavsiyelere ihtiyacım var.
İlk aşamada atabildiğim kadar video atıp ilerleyen bölümlerde daha kaliteli içerikler sunmayı düşünüyordum. Eş dost dışında izleyen pek yok ve sanırım o izleyen bir kaç kişi de hiç bir şekilde beğenmiyor.
İnsana kendi ağız kokusunu burnu bile söylemezmiş. Yani kendi kendime kusurlarımı çok kısıtlı bir şekilde ancak farkedebiliyorum. Bu nedenle her türlü dış görüşe ihtiyacın var.

Bu sabah yine 5 de kalkıp Onur kardeşimin Photoshop Thumbnail videosunu izledim. Bu konuda eksiğim çok bariz. Bir an önce kapatmayı hedefliyorum. Bunun dışındaki eksiklerimide bildirirseniz çok memnun edersiniz.

Motivasyon için abone de olabilirsiniz, her türlü yorumunuza açığım şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygı ve Sevgilerimle , iyi forumlar dostlar ...

Kanal Linki :
Birincisi Boyle açık fikirli olmanı tebrik ederim.
bana kalırsa ne kadar fazla video değil ne kadar kaliteli olduğu önemli.
1)videolarında birazda akıcı olması lazım
2) videolarına telifsiz müzik ekle.
3)photoshop da kendini geliştir.
Saygılarımla.

Web sitesi
www.instagram.com
Thumbnailler çok daha iyi yapılmalı. (Senin kanal için en önemlisi)
1dk olan videoları birleştir 7-8dklık videolar haline getirip timeline kısmını bölebilirsin.
Videoları tekrar çekeceksen silebilirsin, ama bence kalabilir.
Abone sayısını görünür yapabilirsin.
Bannerda kanal hakkında bilgi verebilirsin. (Solidworks , Autocad , Fusion 360, tarzı şeyler yazabilirsin.)
Çok gerekli olmasa da kanal fragmanı ekleyebilirsin.
YouTube hayatında başarılar, umarım pes etmez devam eder ve iyi yerlere gelirsin.

Birincisi Boyle açık fikirli olmanı tebrik ederim.
bana kalırsa ne kadar fazla video değil ne kadar kaliteli olduğu önemli.
1)videolarında birazda akıcı olması lazım
2) videolarına telifsiz müzik ekle.
3)photoshop da kendini geliştir.
Saygılarımla.
Yorumlarından yola çıkarak elimden gelen herşeyi yapacağım çok teşekkürler :)

Thumbnailler çok daha iyi yapılmalı. (Senin kanal için en önemlisi)
1dk olan videoları birleştir 7-8dklık videolar haline getirip timeline kısmını bölebilirsin.
Videoları tekrar çekeceksen silebilirsin, ama bence kalabilir.
Abone sayısını görünür yapabilirsin.
Bannerda kanal hakkında bilgi verebilirsin. (Solidworks , Autocad , Fusion 360, tarzı şeyler yazabilirsin.)
Çok gerekli olmasa da kanal fragmanı ekleyebilirsin.
YouTube hayatında başarılar, umarım pes etmez devam eder ve iyi yerlere gelirsin.
Thumbnailler üzerine çalışıyorum. O zaman şöyle bir yol izleyeyim. Göstermem gereken biraz daha komutlar var . O komutlarıda kısa videolar şeklinde yükleyip sonra uzun ve kaliteli videolar oluşturmaya başlayabilirim.
Diğer söylediğiniz maddelerle de ilgileneceğim en kısa zamanda.
Sizlere de değerli görüş ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda kanalı daha güzel yerlere taşıyacağım inşallah , tekrardan teşekkürler :)

Dostum Selamlar
Bende Prof Değilim Ama Video Sürelerini Uzatmalı Ve Thumbnailleri Biraz Süslemelisin . Umarım İyi Yerlere Gelirsin Emeğine Sağlık👋🏻
Çok teşekkür ediyorum, biraz daha yüklemem gereken dosyalarım var, onları da yükledikten sonra tam olarak dediğiniz tarzda videolara geçeceğim, saygılamla ...

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar