Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Youtube Thumbnail (Psd)

Eskiden bunlardan daha az gönderiyorlardı, artık maşallah herkes gönderiyor, ondan herhalde

DaffyGraphic

Moderatör
Moderatör
Düşündüm bari yararımız olsun millete size küçük resim yaptım umarım beğenirsiniz isteğiniz gibi kullanabilirsiniz

YORUM YAPINLa beğendiyseniz onur abinin de fikrini alma isterim bu arada istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Dosya Linki

Ekli dosyayı görüntüle 1651
Güzel Olmuş Brom sadece beyaz yer koymuşsun ya oraaya biraz daha büyük olsa iyi olmazmıydımı sence ? ve gradient seçimini daha iyi yapabilrisin hepsi sarı,turuncu iyi olmamış . Backgorundada Hiçden bir walpaper eleyip siyah bir katman ekleyip opacity kısabilridin . Veya Sade Bir Texture ekliyebilirisn . Ve 1-2 partikül ekleyebilirdin

Turaan

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Güzel Olmuş Brom sadece beyaz yer koymuşsun ya oraaya biraz daha büyük olsa iyi olmazmıydımı sence ? ve gradient seçimini daha iyi yapabilrisin hepsi sarı,turuncu iyi olmamış . Backgorundada Hiçden bir walpaper eleyip siyah bir katman ekleyip opacity kısabilridin . Veya Sade Bir Texture ekliyebilirisn . Ve 1-2 partikül ekleyebilirdin
arkada zaten bir resim vardı ama reklam olurrudu diye kullanmadım o beaz olan küçük kısımdada vardı ortaya böyle bişi çıktı

Koyun Bey

Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Düşündüm bari yararımız olsun millete size küçük resim yaptım umarım beğenirsiniz isteğiniz gibi kullanabilirsiniz

YORUM YAPINLa beğendiyseniz onur abinin de fikrini alma isterim bu arada istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Dosya Linki

Ekli dosyayı görüntüle 1651
aslında yapılması basit ama cidden etkileyici oyun için değilde onur abi nin yaptığı thumbaillere biraz benzettim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar